Zahrada

Dvojité hrábě usnadní práci na zahradě

Trávíte hrabáním spoustu času? Možná máte v ruce nevhodné hrábě. Se špatnými hráběmi totiž strávíte hrabáním víc času, než je nutné, navíc plýtváte i fyzickými silami.

Nové hrábě Fieldmann FZNR 1102 jsou vlastně hráběmi 2 v 1. Na jednu teleskopickou násadu je možné nasadit hned dva různé nástroje a vytvořit tak dle aktuální potřeby klasické nebo švédské hrábě. Součástí sady Fieldmann FZNR 1102 je jak teleskopická rukojeť, tak oba plastové nástavce.

Lehkost i odolnost

Design obou nástrojů je působivě lehký, přesto plastové prsty vynikají značnou odolností. Jsou totiž vyrobené z kvalitního plastu, avšak odolného vůči mrazu i případným nárazům. Pevná teleskopická násada, která je součástí sady, umožňuje nastavení délky 93–160 cm, takže se přizpůsobí výšce postavy.

Hrábě na listí, tzv. švédské hrábě, mají vějířovitý tvar s typicky doširoka rozevřené prsty. Hodí pro rychlé a snadné hrabání. Nástroj šířky 48 cm s velkými a hustými zuby je navržen speciálně tak, aby se listí na prsty nenapichovalo a zároveň se zde nedržely větvičky. Výhodou nástroje je snadná manipulace. Druhou variantou v setu Fieldmann FZNR 1102 jsou hrábě univerzální o šířce 41 cm a s 12 zuby.

www.fieldmann.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..