Interiér

Vyzkoušejte designové audio pro obývák i dětský pokoj

Chtěli byste kvalitně a za rozumnou cenu vyřešit ozvučení svého obýváku nebo třeba dětského pokoje? Vaše úsilí vám může výrazně usnadnit značka LAMAX, pod kterou najdete na trhu hlavně Bluetooth reproduktory. Pár z nich si teď představíme.

Designové řešení, co dobře hraje

Bluetooth reproduktorů se rozhodně bát nemusíte. Jde o skvělé řešení na dobré úrovni ceny a výkonu, a když si navíc vyberete některé z prémiových řešení od LAMAXu, tak rozhodně neuděláte chybu. Velice dobře vypadají (a posléze zjistíte, že i hrají) například modely Flow1 a Soul1, které kombinují dřevěný dekor s černým kovovým výpletem (Flow1), respektive přímo odhalenými měniči (Soul1).

LAMAX Flow1
LAMAX Flow1

Zatímco Soul1 nabídne nadšencům do muziky zvuk s výkonem 35 W, s Flow1 získáte výstup o 5 W nižší. K oběma modelům navíc můžete přikoupit druhý kus a díky funkci TrueWireless Stereo (TWS) oba propojit tak, aby bez jakékoliv odezvy fungovaly jako dokonalý pár se stereo zvukem.

Oba modely jsou samozřejmě přenosné, jejich baterie vydrží na jedno nabití dlouho (u Soul1 až 12 hodin, u Flow1 dokonce až 20 hodin), a můžete si je tak brát všude s sebou. Na druhou stranu, když jim vyčleníte pevné místo na poličce v obývacím pokoji, budou designovou ozdobou, které si jistě všimne každá návštěva. A co teprve, až je zapnete!

LAMAX Soul1
LAMAX Soul1

Reproduktory LAMAX Soul1 i Flow1 podporují bezdrátový standard Bluetooth 4.2, což znamená dosah z mobilu až deset metrů. Telefon, jakožto zdroj zvuku, tak můžete mít klidně přisátý k nabíječce ve vedlejší místnosti. Důležitá je také podpora funkce handsfree. Když vám v průběhu přehrávání hudby někdo zavolá, prostě si ho pustíte z reproduktoru, a u volání tak můžete třeba vařit.

Sounder2: Do dětského pokoje jako dělaný

Váš potomek nejspíš na design moc nebude (čest výjimkám!), ale to vůbec nevadí. LAMAX má totiž v nabídce i repráky, které ocení i teenageři. Za všechny jmenujme Sounder2 s úžasným 360° zvukem, který se stane nedílnou součástí každého dětského pokoje.

Váš syn či dcera si ho může vzít s sebou třeba na párty, na fotbal s kamarády nebo i do školy, protože vydrží i hrubší zacházení. Baterie opět vydrží hrát až 12 hodin a kromě toho má Sounder2 také certifikaci odolnosti vůči prachu a vodě na úrovni IP67, takže lecjaké povětrnostní podmínky v pohodě přečká. Výkon 30 wattů mluví za vše, samozřejmostí je podpora TrueWireless Stereo a dále tu máme třeba režim Super Bass zesilující basy nebo 3D Sound pro trojrozměrný prostorový zvuk. Díky Bluetooth 5.0 se reprák bezdrátově připojí k telefonu na vzdálenost až 18 metrů.

LAMAX Sounder2
LAMAX Sounder2

komerční sdělení

více na www.lamax-electronics.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..