Zahrada

Objevte kouzlo přelivových bazénů a užívejte si vody až po okraj

Při výběru bazénu hrají zásadní roli velikost, způsob čištění i technické parametry. Neméně důležité je ale také to, jak bazén zapadne do prostředí vaší zahrady. V tomto ohledu jsou jedinečné přelivové bazény. Svým vzhledem zaujmou na první pohled – voda v nich totiž sahá až po úplný okraj. Kromě toho vám zaručí průzračně čistou vodu za každých okolností.

Půvab přelivových bazénů ALBISTONE® od českého výrobce ALBIXON spočívá v tzv. napnuté hladině. Mají zaoblené hrany a voda sahá až po horní okraj bazénu, takže s okolním terénem tvoří rovinu. Zásluhou tohoto jedinečného designu se váš bazén skvěle začlení do okolního prostoru.

Přelivový bazén od Albixon
Přelivový bazén od Albixon

Vodní hladina

Díky tomu, že vodní hladina přelivových bazénů dosahuje až k úplnému okraji bazénu, máte možnost využít celé jeho hloubky. Voda se navíc neodráží od okraje bazénu, takže se na hladině netvoří vlny. Při plavání a pobytu v bazénu tak nebude nic narušovat vaši dokonalou relaxaci.

Pokud se stane, že se vaše letní párty vymkne kontrole a v bazénu se ocitne neočekávaný počet lidí, nemusíte mít obavy. Voda se nepřelije ani nezaplaví zahradu. Stejně jako obvykle pouze přeteče do záchytných žlábků a po absolvování čisticího procesu se vrátí zpět do bazénu. Ani kapka vody tak nepřijde na zmar.

Přelivový žlábek, do kterého je voda z bazénu odváděna, se nachází po obvodu celého bazénu. Není tedy potřeba pořizovat si vyrovnávací nádrž. Díky tomu ušetříte jak při koupi bazénu, tak během stavebních příprav.  Přelivový žlábek je chráněn mřížkou. Novinkou společnosti ALBIXON je inovativní mřížka X-FLOW, která splňuje požadavky na design i funkčnost. Její elegantní rohy dovedou celkový vzhled vašeho přelivového bazénu k dokonalosti.

Přelivov žlábek Albixon

Nadčasový design

Díky nadčasovému designu mřížky bude voda v bazénu také lépe cirkulovat. A lepší cirkulace znamená čistější vodu. „Mřížka X-FLOW je standardní součástí všech přelivových bazénů QBIG BENEFIT. Velmi snadno se instaluje, takže nemusíte používat žádnou bazénovou lemovku, spojky nebo hliníkové profily,“ doplňuje Jan Puchmeltr, specialista společnosti ALBIXON. Mřížka je k dostání ve dvou barevných provedeních.

Přelivové bazény vynikají svojí čistotou. Vše, co do vody nepatří, je splaveno do přelivových žlábků a do filtrace. Jemný filtrační písek zachytí i ty nejdrobnější nečistoty. Takto ošetřená voda je dezinfikována a tryskami se vrací zpět do bazénu. Díky tomuto nepřetržitému procesu se nečistoty nezachycují v bazénu ani na jeho stěnách. Čisté vody si tak můžete užívat po celý rok.

Přelivový bazén od Albixon
Přelivový bazén od Albixon

komerční sdělení

více na www.albixon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..