Interiér

S vášní pro dlažby

Hnacím motorem snažení firmy Semmelrock je především nadšení a touha pomoci svým zákazníkům při budování jejich vysněného domova. Za jejím úspěchem na trhu přitom stojí neustálý vývoj produktových systémů a technického know-how v oblasti produkce betonových výrobků.

Casona – blanco

Jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy udává tato dceřinná firma skupiny Wienerberger AG už šest desítek let trendy v oboru. Semmelrock disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě, dlouhodobé zkušenosti umožňují společnosti nabídnout zákazníkům celou řadu zajímavých nápadů jak pro zahrady, terasy, vchody do domů či příjezdové cesty, tak i pro náměstí a veřejné plochy.

Citytop Grande kombi – bíločerná

V této souvislosti je určitě důležité zmínit například dlažbu ARTE Pražská kostka, která je vstřícná k vytváření tradiční segmentové skladby pro chodníky i vozovky v prostředí historických center měst. Systém funguje na principu chytrého řešení, díky němuž lze výsledný obrazec dlažby skládat nikoliv z jednotlivých kostek, ale z několika už hotových elementů. Vedle zjednodušení pokládky patří k benefitům tohoto postupu pevnost a odolnost výsledného povrchu a samozřejmě i jeho působivý klasický vzhled.

Pražská kostka – šedočerná stínovaná

Škálu výrobků z krásného materiálu, jímž beton bezesporu je, každoročně obohatí několik novinek. Firma totiž svoje portfólio stále kreativně rozvíjí. Různorodost této produktové nabídky přispívá k vytváření příjemného inspirativního prostředí v okolí nejen nově postavených administrativních objektů, ale take bytových domů. Na své si rozhodně přijdou i milovníci originality, například v podobě větších formátů. Třeba odolné a pevné porcelánové dlaždice Casona lze použít k realizaci terasy u rodinného domu, jíž dodají neopakovatelnou amosféru.

Více na: www.semmelrock.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..