Interiér

Antibakteriální nátěr pro zdravé vnitřní prostředí

Nový interiérový nátěr Primalex Bacteria Resist ocení všichni, kteří dbají o zdravé vnitřní prostředí. Díky revoluční technologii ACTIVE SILVER totiž účinně pomáhá v boji proti infekcím způsobeným škodlivými bakteriemi, řasami a plísněmi. Navíc je omyvatelný a šetrný k životnímu prostředí. Nátěr je tak ideální volbou nejen do nemocnic, hotelů či škol, ale také do prostředí, ve kterém žijí děti, osoby se sníženou imunitou nebo alergici.

Odolná stříbrná složka

Nátěr Primalex Bacteria Resist byl vyvinut tak, aby účinně bránil tvorbě bakterií a plísní. „Zatímco jiné antibakteriální malířské nátěry po čase své vlastnosti ztrácejí, protože jsou založeny na chemické bázi, nový Bacteria Resist používá technologii ACTIVE SILVER. Aktivní ionty stříbra vytvoří na povrchu stěn film, který odolá až 150 druhům bakterií. Škodlivé mikroorganismy si navíc vůči němu nevybudují odolnost,“ vysvětluje Radek Kříž, technický poradce značky Primalex.

Nátěr Bacteria Resist odolá až 150 druhům bakterií, foto: Primalex

Laboratorně ověřená kvalita

Stříbrná složka nátěru Primalex Bacteria Resist deaktivuje bakteriální buňky a zabraňuje jejich dalšímu šíření. Pokles počtu bakterií o 99,9 % po jeho aplikaci prokázaly dokonce i přísné testy německé laboratoře THOR. Tento vnitřní nátěr je navíc rezistentní i vůči škodlivým bakteriím jako Escherichia coli nebo zlatý stafylokok. Díky svému složení bez rozpouštědel a změkčovadel je šetrný nejen ke zdraví, ale také k životnímu prostředí.

Omyvatelný a hygienický nátěr

Primalex Bacteria Resist vytvoří tvrdý a vysoce omyvatelný povrch odolný vůči prachu, běžným skvrnám i dezinfekčním přípravkům. I po omytí si přitom zachová ochrannou stříbrnou složku. „Je tak skvělou volbou do prostorů s přísnými hygienickými standardy, jako jsou nemocnice, lékařské a veterinární ordinace, hotely, jídelny nebo restaurace. Dále se hodí do prostředí, ve kterém žijí děti, osoby se sníženou imunitou, alergici nebo starší lidé, jako jsou školy, domovy důchodců, dětské pokoje nebo ložnice,“ doplňuje Radek Kříž. Díky vysoce kvalitní disperzi nátěr navíc umožňuje stěnám “dýchat”, takže ho můžete použít i ve vlhkých místnostech, jako jsou kuchyně nebo koupelny.

Nátěr lze tónovat do více než 20 000 barevných odstínů, foto: Primalex

Bílou to nekončí

Nátěr si i po omytí zachová svůj hluboký matný vzhled i barvu. Dostupný je v bílé variantě, nebo ho lze natónovat do více než 20 000 elegantních odstínů. S výběrem barvy do vaší místnosti vám pak pomůže nový vzorník značky Primalex Voice of Colour, který obsahuje více než 2 000 pečlivě vybraných odstínů, a navíc nabízí jednoduchý návod, jak si vytvořit dokonalé barevné kombinace.

komerční sdělení