Interiér

Chytrá šatna s multifunkčním obkladem stěny

Dostatek úložných prostorů je základ pro pohodlné žití v každém bytě i domě. Alternativu ke klasickým šatním skříním přináší multifunkční obkladový systém EFEKTA, který lze vybavit funkčními prvky pro ukládání věcí, a navíc je kdykoliv snadno přemístit!

Obkladový systém EFEKTA najde své uplatnění nejen jako designové obložení stěn, ale zároveň může sloužit i jako variabilní úložný systém. Jeho základ totiž tvoří skrytá konstrukce vyrobená z hliníku, která umožňuje zavěšení různých doplňků, jako jsou police, otevřené, otvíravé i výsuvné skříňky, držáky na ramínka či brýle.

obkladový systém EFETKA – detail zavěšení funkčních doplňků

obkladový systém EFETKA – detail zavěšení funkčních doplňků

Pro umístění doplňkového příslušenství na obklad stěny EFEKTA jsme využili jednoduchého řešení propojovacích hliníkových profilů se standardizovanými otvory. Do nich se jednotlivé funkční prvky, které lze rozměrově přizpůsobit dle požadavků uživatelů,jednoduše zaháknou,“ přibližuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, z jejíž autorské dílny obkladový systém EFEKTA pochází.

obkladový systém EFEKTA od JAP FUTURE nabízí ideální řešení domácích šaten

Jejich uspořádání je navíc možné kdykoli snadno změnit podle aktuální potřeby – jednoduše je stačí vyháknout a opět pověsit na jiné místo.

Tím multifunkční obkladový systém EFEKTA nabízí široké možnosti využití. Je nejen ideálním řešením pro obklady stěn šaten a ložnic, ale skvěle poslouží také v rámci obývacích stěn například pro uložení knih, či v pracovnách pro ukládání dokumentů,“ jmenuje Petr Paksi z JAP FUTURE.

Obkladový systém EFEKTA je možné použít jak pro zděné, tak i pro sádrokartonové příčky. Veškeré hliníkové profily lze nechat nalakovat barvou ze vzorníku RAL, NCS, nebo Creativemetallic. Povrch vlastního obkladu mohou tvořit různorodé materiály – přírodní dýha, lakované sklo, lamináty a lamino v různých barvených provedeních.

komerční sdělení

více na www.japcz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..