Stavba

Lehce a efektivně na střechu s plechovou krytinou EVROklik

Plechové střešní krytiny se těší stále větší oblibě při rekonstrukcích starých střech, ale i v případech novostaveb. Jejich zásadní výhodou je nízká hmotnost s minimálními nároky na zatížení krovu, vysoká odolnost a fakt, že neporůstají mechem.

EVROklik detail

Plechová krytina EVROklik je lehká střešní krytina se stojatou drážkou. Pásy krytiny EVROklik přinášejí díky svému „zaklikávacímu“ řešení zámku při realizaci střechy významnou úsporu práce a již samotný název napovídá, že pokládka této krytiny je velmi jednoduchá a časově nenáročná. Vyrábí se v nejrůznějších odstínech a materiálovém provedení, které zaručuje dlouhou životnost se zárukou až 60 let. Údržba krytiny EVROklik je nenáročná a po celou dobu její životnosti není potřeba ji aktivním způsobem udržovat.

EVROmat a.s.

EVROklik může být pokládán na bednění i prkenný rošt a montáž je možné provádět jak zleva, tak i zprava. Veškerou krytinu provádíme na míru dle charakteru střechy a přání zákazníka.

EVROmat a.s.

Plechová krytina EVROklik nachází pro své atraktivní vlastnosti mnoho spokojených uživatelů jak mezi koncovými zákazníky, tak i mezi realizačními firmami.

Celkový vzhled a komplexní řešení včetně okapového systému Vám rádi pomohou vybrat obchodní zástupci společnosti EVROmat a.s.

komerční sdělení

více na www.evromat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..