Stavba

Čištění dlažby, fasád a střech, nátěr fasád a střech

Firma Umyjemto, která se specializuje na čištění střech a fasád a jejich následný nátěr, působí na trhu již 10 let. Rychle a za příznivou cenu udělat ze staré a zašlé budovy novou, čistou a skvěle udržovanou, která bude vypadat jako nová.

UMYJEMTO - čištění střech a fasád
UMYJEMTO – čištění střech a fasád

Za to, že fasáda a střecha domu působí staře, zašle, zkrátka nevzhledně, mohou nečistoty různých typů. Za prvé jde o zčernalé vrstvy prachu, smogu, kouře a dalších částic, jež postihují nejvíce domy v oblastech s intenzivním průmyslem. Za druhé je to zeleně zabarvené znečištění, způsobené množením různých organismů – řas, hub, plísní a také mechů. Nejčastěji se začne objevovat na severní straně domů v lokalitách blízko přírodní vegetace.

Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem, jak se všech těchto nánosů zbavit, je najmout si profesionální firmu, schopnou odborně obnovit původní krásu nejen fasády a střechy, ale kromě toho zbaví špíny i dlažbu, příjezdovou cestu či terasu. Poradí si i se zanesenými okapy a podobně. Například v případě rozmnožených zelených kolonií organismů je potřeba zlikvidovat neviditelné póry, na což rozhodně nestačí ruční mechanické oškrábání. Účinně funguje pouze vysokotlaké
strojové čištění s pomocí vyšší teploty. To vše jsou věci, které svépomocí dobře udělat lze opravdu jen stěží.

UMYJEMTO - čištění střech a fasád
UMYJEMTO

Umyjemto perfektně očistí celý dům, rychle, bezpečně, bez starostí a profesionálně, s pomocí vysoce kvalifikovaného a zkušeného personálu s desetiletou praxí.
Zašlá špinavá fasáda a střecha získají původní lesk za zlomek ceny.

Stačí zavolat 800 221 227, připravíme vám cenovou nabídku, dohodneme termín a můžeme začít s obnovou.

komerční sdělení

více na www.umyjemto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..