Interiér

Beliani – přední český internetový obchod s nábytkem pro dům i zahradu

Beliani CZ nabízí více než 100 000 produktů napříč různými sekcemi, počínaje od zahrady a domu až po doplňky a dekorace. Naším cílem je poskytnout nejlepší kvalitu za nejlepší cenu, aby jste si mohli vytvořit perfektně útulný dům.

Dřevěná japonská postel ZEN
Dřevěná japonská postel ZEN

To co chceme je přinést stylový kousek úplně každému. Pro snížení ceny spolupracujeme přímo s výrobci, kteří mají tu nejlepší cenu. Můžete také benefitovat z doručení i vrácení zdarma, zárukou až 5 let a z bezpečných platebních možnosti.

Udělejte si čas a objevte všechny naše nabídky – úložné prostory, koupelnové příslušenství, domácí kanceláře, obývací pokoje, jídelny, ložnice, osvětlení, zahradní nábytek, doplňky a mnoho dekorací.

Hydromasážní volně stojící vana ANTIGUA
Hydromasážní volně stojící vana ANTIGUA

A jak to vše začalo?

Měli jste někdy špatnou zkušenost při nákupu nábytku? Ano? Stejně tak bratři, Michael a Stephan Widmer. Poučením se z tohoto zklamání věřili, že to dokážou udělat lépe – rozhodli se otevřít internetový obchod, kde by nábytek mohl být zakoupen jediným kliknutím a doručen přímo do domova zákazníka. Kvůli tomu v roce 2009 uvedli do provozu svůj první obchod ve Švýcarsku, poměrně známý svou spolehlivostí a kvalitou.

Díky svému odhodlání, motivaci a energii se společnost Beliani rozrostla do 18 zemí a dokáže Vám nabídnout široký výběr produktů pro vnitřní i venkovní účely. Ale jedna věc zůstává stejná – jako švýcarská společnost, Beliani znamená spolehlivost a vysokou kvalitu, které je možno v průběhu let důvěřovat. A to se nezmění.

Společnost Beliani by nebyla schopna stát se mezinárodně známou společností a poskytovat svým zákazníkům skvělé služby bez 600 oddaných zaměstnanců, kteří stojí za značkou. Záleží nám na našem obchodě stejně jako na zákaznících – to je důvod, proč každý den poskytujeme úroveň služeb, které bychom sami očekávali.

Beliani CZ
Beliani CZ

komerční sdělení

BELIANI CZ

LOŽNICE

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..