Interiér

Výjimečný vzhled, dokonalá funkčnost

Designové krby španělské značky ROCAL jsou syntézou všeho, co by si uživatel mohl od topidla takového kalibru přát: skutečně elegantní formu a naprostou provozní spolehlivost, doprovázenou vysokou účinností.

Ať už je váš domov zařízený moderně či rustikálně, originální topné těleso, vyrobené z masivního kovu v minimální tloušťce 5 mm, se stane nepřehlédnutelnou dominantou obytného prostoru. Efektní závěsné krby Rocal zákazníky i designéry oslovují navíc jednoduchostí realizace, jež se příznivě projevuje i na výši nutné investice. Dalším nezanedbatelným benefitem pohledných modelů je takzvaný ekodesign: jejich vývoj a produkce totiž respektuje hledisko ochrany životního prostředí, jemuž výrobce přikládá stejný význam jako funkčnosti, ekonomičnosti, bezpečnosti, ergonomii, technické proveditelnosti nebo estetice.

ROCAL D7

Firma vychází vstříc i současným snahám o snižování energetické náročnosti budov, odrážejících se prostřednictvím omezování výkonu topných těles. Proto se v nabídce objevují typy krbů s adekvátními parametry. K nejoblíbenějším určitě patří například kompaktní modely Drop či Drop Mini, D-7 nebo Ronde Central.

ROCAL Drop

komerční sdělení

více informací na www.rocal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..