Interiér

Designová řada domácích spotřebičů značky TEKA. To je matně černá Infinity G1

Společnost TEKA se hrdě řadí mezi světové jedničky v oblasti integrovaných řešení pro kuchyně. Rádi bychom vás seznámili s jedinečnou řadou domácích spotřebičů Infinity G1, která upevňuje závazek značky TEKA k designu jakožto k jednomu ze základních pilířů značky.

Tato řada znamená milník ve vývoji, protože základem produkce této řady byla spolupráce s italským studiem Italdesign Giugiaro, které je skutečným pojmem ve světě designu. Je známé především tím, že inspirovalo, vyvinulo i vyrobilo nejinovativnější designová řešení a prvky na celém světě. Příkladem budiž spolupráce na designu automobilů Lamborghini nebo Ferrari.

Skutečný výraz designu

V TEKA razí cestu světem designu. Důkazem je nejnovější projekt – designová řada, ve které je každý produkt jedinečný. Infinity G1 je nejvěrnějším portrétem toho, co pro značku TEKA znamená design.

Jde o speciální edici inspirovanou nastupujícími trendy ve šperkařství, exkluzivních vozech a nejnovějších technologiích v prémiových produktech. Tato řada kombinuje matný černý povrch s měděnými prvky, a navíc se může pochlubit technologickými vlastnostmi, které vám opravdu budou dělat radost. Jsou v souladu se závazkem společnosti vyrábět produkty, které jsou nejen estetické, ale také spolehlivé, přesné a snadno se ovládají.

Mezi domácí spotřebiče, které jsou součástí edice Infinity G1, patří třeba varné desky Gas on Glass se samozapalovací technologií, pyrolytická trouba nejnovější generace, vertikální digestoř se systémem FreshAir, který obnovuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy a zachovává svěžest v místnosti, kompaktní trouba s multifunkční funkcí SurroundTemp zaručující lepší rozvod tepla a integrovaná mikrovlnná trouba s keramickým dnem.

Infinity Design od TEKA a Italdesign Giugiaro: majestátní design dostupný pro každého

Edice Infinity G1 představuje jedinečnou řadu, která kombinuje prvotřídní design společnosti Italdesign a závazek značky TEKA – a sice proměnit každodenní činnosti v kuchyni ve smysluplné a příjemné okamžiky.

Koncept Infinity Design se zrodil proto, aby ukázal, jak TEKA vnímá a integruje design do celé řady produktů a kuchyňských řešení. Je založený na klíčové myšlence, že každý z nás si zaslouží skvělý design.

Při této příležitosti TEKA spolupracují s italským studiem Italdesign Giugiaro, aby prostřednictvím inovací, technologií a designu přinesli umění do kuchyně a proměnili ji v inspirativní prostor, kde se vám bude nejen dobře vařit, ale i existovat. Produkty této řady vytvářejí jedinečnou atmosféru, a zároveň se přizpůsobují životnímu stylu vás, spotřebitelů.

Design a Teka

Pod heslem “Kde se vaření setkává s uměním” vytváří Infinity Design základ toho, čím je pro nás v TEKA design samotný. Stojí na čtyřech principech designu: minimalistickém výkonu, odvaze a jedinečnosti, opravdovosti a intuitivnosti doprovázenou jednoduchostí. Koncept Infinity Design spojuje v rámci těchto principů minimalismus, eleganci, funkčnost a originalitu. Vytváří tak jedinečné zážitky a produkty, díky nimž je kuchyně oblíbeným místem v každé domácnosti.

Více na: www.teka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..