Zahrada

HANSCRAFT je synonymem pro kvalitní domácí wellness

Česká společnost HANSCRAFT patří k top výrobcům vířivek v rámci Evropské unie. Výrobní závody v Chrášťanech u Prahy a v moravské Libině disponují moderními technologiemi a postupy, které zaručují přesnou a kvalitní práci. Dalším produktem ve výrobním portfoliu spol. HANSCRAFT jsou sauny. Spojením těchto dvou produktů vznikají ty pravé domácí lázně.

V čem jsou vířivky HANSCRAFT výjimečné?

Ryze českých výrobců akrylátových vířivek není mnoho. Spočítali byste je na prstech jedné ruky. Vířivky HANSCRAFT se však odlišují od ostatních tím, že při jejich výrobě se nepoužívá laminace, při které vznikají nebezpečné styrény. Ke zpevnění a izolaci skořepin vířivých van HANSCRAFT se  využívá ekologický materiál GreenShield, který je 100% recyklovatelný a zdravotně nezávadný. Zárukou splnění přísných výrobních procesů a postupů při výrobě akrylátových vířivek HANSCRAFT je pak udělení prestižního certifikátu kvality TÜV Rheinland.

Jedinečný je také design, a to platí zejména pro řadu vířivek OKA. Navrhl je přední český architekt Ondřej Kamenický, který jim vtiskl moderní a nadčasový vzhled. Vaše oči upoutají čisté linie, ostré rysy a odolné boční bednění, které působí velmi nadčasově.

HANSCRAFT-Virivka-OKA-Wave-3
HANSCRAFT-Virivka-OKA-Wave-3

Nedávno byly na jarním veletrhu FOR GARDEN 2022 představeny vířivky nové řady OKA WAVE, jejichž spojujícím prvkem je motiv vlny. Vznikly jako ekonomičtější varianta, přesto však nabízí skvělý komfort a výborný výkon. Akrylátové vířivky mají dlouhou životnost a celoroční využití. Je to investice do zdraví, která se vám časem vrátí. Pokud hledáte nějakou levnější alternativu, zkuste nafukovací vířivky, které můžete mít na zahradě od jara do podzimu.

České sauny pro zdravé saunování

Vířivky nejsou zdaleka to jediné, co HANSCRAFT nabízí ve svém výrobním portfoliu. Nedávno byla nedaleko Olomouce spuštěna výroba saun. Hlavním důvodem pro vznik výroby v Čechách byla motivace a poptávka dělat věci lépe a nebýt závislí na dodávkách z nestabilních zahraničních trhů, které se pak zejména v době covidové pandemie značně opožďovaly.

Sauny HANSCRAFT se vyrábí z masivního smrkového dřeva o tloušťce 38 nebo 42mm milimetrů, které je speciálně hoblované pro lepší vzhled a trvanlivost. Dřevo je naprosto přírodní, ničím nestříkané, proto můžeme říct, že saunování v této české sauně je naprosto zdravotně nezávadné! Přírodní dřevo navíc krásně voní. Se saunou HANSCRAFT budete mít kus přírody přímo u vás doma.

HANSCRAFT-Sauna-HS4-Palapeli
HANSCRAFT-Sauna-HS4-Palapeli

Snadnou montáž zajišťuje promyšlený stavebnicový systém. V současnosti firma nabízí 4 typizované modely interiérových saun a také výrobu atypických saun na zakázku. První model na míru byl vyroben pro partnera v Norsku a posloužit jako wellness vybavení během natáčení televizní show.

České vířivky a sauny jsou populární i v zahraničí

Firma HANSCRAFT se pravidelně účastní významných zahraničních veletrhů, kde se úspěšně prezentuje kvalitními výrobky. Export českých vířivek nabral raketový boom. V Evropě proto není skoro žádná země, kde byste českou vířivku nenašli. Výrobky z produkce HANSCRAFT jsou velmi oblíbené např. v Skandinávii, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Francii či Španělsku.

HANSCRAFT Atyp  SPAXO pro TV Show
HANSCRAFT Atyp SPAXO pro TV Show

Pokud toužíte po kvalitním domácím wellness, nedělejte kompromisy! Navštívit můžete showroom HANSCRAFT v pražských Čestlicích a přesvědčit se, že s vířivkami a saunami HANSCRAFT nešlápnete vedle. Důkazem je fakt, že se tyto ryze české produkty vyvážejí do celého světa.

komerční sdělení

více na www.hanscraft.cz