Stavba

Jediná omítka na světě – 100% voděodolná, paropropustná a vysoušecí zároveň

Pro rychle se rozvíjející stavební průmysl je klíčové trvalé hledání nových možností a technologií, jež povedou k vytváření efektivních a odolných staveb. S neustálým úsilím o zdokonalení přicházejí na trh inovativní materiály, mezi nimiž zaujímá zvláštní místo revoluční průmyslově vyráběná suchá omítka IZONIL.

Je založená na směsi portlandského cementu, křemičitého písku a unikátní přísady nazvané Izocomponent, zásadní jsou rovněž PP vlákna, která posilují strukturu omítky. Tato kombinace umožňuje dosáhnout nejen úžasné hydrofobnosti, odolávající vodě pod tlakem
1 bar s průnikem vody méně než 1 mm, ale také prodyšnosti. Povrch omítky tak dokáže díky vysokému obsahu mikropórů permanentně vysoušet vlhký podklad. Vysoký součinitel propustnosti vodní páry dělá z IZONILU nejen ochrannou bariéru proti vodě, ale zaručuje i optimální odvětrávání vlhkosti, čímž se předchází tvorbě plísní a dalších problémů spojených s vlhkým prostředím.

Omítka IZONIL


Jeho všestrannost se odráží v možnosti aplikace na různé povrchy, od zdí z cihel po pórobeton a drsný beton, a to včetně vnitřních a vnějších stěn, ať už z pozitivní nebo negativní strany. Může být použit na nadzemních i podzemních konstrukcích, navíc funguje preventivně
proti krystalizaci solí a je odolný vůči síře. IZONIL omítka je netoxická a zcela bezpečná pro použití v přímém styku
s pitnou vodou. Jde o stoprocentní řešení pro hydroizolaci i sanaci starých a vlhkých budov.

IZONIL omítka je navržena tak, aby poskytovala ochranu proti pronikání vody, zatímco zároveň umožňuje odvod vlhkosti. Zajišťuje optimální mikroklima uvnitř sklepních prostor, šachet, podzemních staveb a přispívá k dlouhodobé trvanlivosti konstrukce. Uplatní se i při ochraně soklových částí zdí, náchylných k vlhkosti a vnějším vlivům. Bez ohledu na povětrnostní podmínky a konkrétní prostředí je IZONIL omítka spolehlivě chrání a zároveň udržuje povrchy soklů estetické a funkční. Skvělé výsledky přináší IZONIL i v rámci hydroizolace koupelen a sprchových koutů, nadrozměrných betonových van, bazénů a sklepů.

IZONIL představuje dlouhodobé řešení problémů s prosakováním vody na povrch stěny, resp. problémů s průnikem dešťové vody do konstrukce, a zároveň zajišťuje dlouhodobé řešení odvětrávání vlhkých stěn. Neobsahuje žádné škodlivé nebo toxické látky.

Více na: www.izonil.cz

www.izonil.sk

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..