Uncategorized

7 důvodů proč na jarní prázdniny zůstat na českých horách  

České hory? Alpy? Nebo raději zůstat doma? Víme, jak to udělat, aby o jarních prázdninách byla spokojená rodina i vaše peněženka.  

Čas jarních prázdnin se nezadržitelně blíží a s ním i rozhodnutí, co dělat. Zůstat doma a jen vyrážet na jednodenní výlety? Je to řešení, ale od středy čekejte ponorku, nebo několik „se to“ úkolů, které změní pár dní volna v pracovní tábor. Vyrazit do Alp? Pokud vám nevadí, poslouchat 5 hodin v autě otázky typu „už tam budem?“ tak proč ne. Za nás je nejlepší variantou vyrazit do východních Krkonoš. Máme k tomu hned 7 důvodů:  

1. Kratší cesta díky nové dálnici 

D11 zrychlila příjezd do východních Krkonoš až o hodinu. Z Prahy jste v Peci za 100 minut, z Hradce za 70 minut. Pokud míříte do Janských Lázní, nebo Černého Dolu, pak bude cesta ještě o chvíli kratší.  

2. 50 km sjezdovek různých obtížností 

Zvolte si místo s vyšším počtem sjezdovek. Na nich se lyžaři rozptýlí a vy si pohodlně zalyžujete. Třeba ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC máte k dispozici 66 sjezdovek s nabídkou 50 km na 1 skipas. Mezi areály přejedete bezplatnými skibusy, které jezdí opravdu často, a tak můžete každý den lyžovat na nových tratích. Otestovat sjezdovky na špičkových lyžích Atomic nebo Salomon tu také není problém. Zdarma vám je půjčí o víkendech v Janských Lázních a na Černé hoře, kde jsou test centra.  

3. Lyžařská škola hned u hlavních sjezdovek

Předat dítě instruktorovi, kouknout na jeho 2 jízdy v dětském LIVE parku a vyrazit na velké sjezdovky. To je ideální scénář každého rodiče. Rozhodně neučte své dítě lyžovat sami. Nervy máte jenom jedny. V areálech SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC jsou hned u hlavních sjezdovek velké dětské LIVE parky s pojízdnými koberci a výukovými prvky. Lekce doporučujeme rezervovat online dopředu na skiresort.cz. Pro děti do 5 let tu mají speciální privátní výuku Malý lyžař, ke které vám dokonce zdarma půjčí lyžařské vybavení.  

4. Černým koněm mezi areály je Černý Důl 

Jestli milujete široké sjezdovky obsluhované sedačkovými lanovkami, vyzkoušejte areál Černý Důl. Zaparkujete tu zdarma hned pod sjezdovkou. U moderní čtyřsedačky Family Express je velký dětský LIVE park s pojízdným pásem i dětským vlekem. Areál není tak známý jako Černá hora nebo Pec, ale pro rodinné lyžování je jako stvořený. 

5. Sáňky, snowtubing, animační programy, wellness 

Lyžovat celý den děti nevydrží, co tedy s nimi odpoledne? Vyrazte na Černohorskou sáňkařskou cestu, měří 4 kilometry a patří k nejstarším u nás. V Janských Lázních je také aquacentrum, snowtubing a Stezka korunami stromů. V Peci můžete lanovkou na Sněžku. Děti ale nejvíc bude bavit bobová dráha, která je díky osvětlení otevřená až do večera. Hned vedle najdete CrêPec – první krkonošskou palačinkárnu s nabídkou sladkých i slaných palačinek. To bude mít určitě u dětí úspěch.  

6. Ušetřete až 30% při online nákupu s předstihem 

V případě skipasů se nevyplatí čekat na poslední chvíli. Kdo nakoupí s předstihem online na skiresort.cz má cenu nejvýhodnější. U 5, 6 a 7denní skipasů je navíc večerní lyžování a 1 jízda na bobové dráze zdarma. Letos tu skipasy nezdražovali, naopak dětské jsou při online nákupu levnější až o 33 procent.  

7. Nové zážitky na dosah 

Půjčovny SkiResort Live mají v nabídce skialpové sety pro dospělé i děti. Jeden den tak můžete strávit na lyžích i když se při cestě na hřebeny trochu zapotíte. Jste-li začátečník, bude se hodit skialpový výlet s průvodcem, který vám vše ukáže a navrhne i optimální trasu. Rodinné selfie ze slunečných hřebenů bude už jen třešničkou spokojené dovolené.  

Více na: https://skiresortcard.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..