Stavba

Získej ocenění CZECH INTERIOR AWARD 

Jste interiérový designér, architekt nebo realizátor, který s profesionály spolupracuje, a toužíte světu ukázat svá díla? V tom případě zpozorněte, protože začíná první ročník jediného výhradně českého ocenění v oblasti interiérového designu.

 
Projekt je určen pouze českým profesionálním interiérovým architektům a designérům a jeho cílem je podporovat obor interiérového designu, a to jak z pohledu propagace profesionálních návrhářů, tak z pohledu českých výrobních a realizačních společností. Samozřejmostí je pak inspirovat širokou veřejnost a edukovat, jak postupovat při zařizování vnitřních prostor a jak s profesionály spolupracovat.

Přihlašovat lze pouze takové návrhy, které jsou již realizované, a to jak v oblasti privátních, tak i veřejných interiérů. Za zmínku stojí i důležitý fakt, že lze přihlašovat jak interiérové celky, tedy byty nebo rodinné domy, tak i jednotlivé místnosti (například dětské pokoje, pracovny, kuchyně, ale i odpočinkové či multifunkční místnosti).

Získat ocenění lze v sedmi kategoriích: 

1. SOUKROMÝ INTERIÉR – PROPOJENÝ PROSTOR 
2. SOUKROMÝ INTERIÉR – JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI 
3. VEŘEJNÝ INTERIÉR – HOTEL/UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ 
4. VEŘEJNÝ INTERIÉR – RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR 
5. UDRŽITELNÝ INTERIÉR 
6. CENA HLAVNÍHO MEDIÁLNÍHO PARTNERA 
7. CENA VEŘEJNOSTI 

Je nutné dodat, že ocenění za návrh interiéru může získat opravdu pouze profesionál. Profesionalita jednotlivých přihlášených musí být podložena prokázáním IČa, a to jak u fyzických či právnických osob. K ocenění CZECH INTERIOR AWARD 2024 se mohou přihlásit projekty realizované 3 roky zpět. 

Ocenění budou předána první den prestižního veletrhu DESIGN SHAKER, tedy ve čtvrtek 11. dubna 2024 po odborné konferenci Materiál + Trend na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. O výsledcích bude rozhodovat devíti členná porota složená z pečlivě vybraných odborníků, jak z oblasti praxe, školství, médií včetně zahraničního zástupce. 

Organizátorem projektu je společnost ABF a. s., největší pražský organizátor veletrhů s rozsáhlým portfoliem zahrnujícím i veletrh v oblasti bytového designu jako je již zmíněný DESIGN SHAKER, ale také FOR INTERIOR a FOR ARCH, a také organizátor prestižních soutěží včetně ocenění ARCHITEKT ROKU a YOUNG ARCHITEKT AWARD. 

Možnost přihlásit se byla spuštěna 20. září 2023 a termín uzávěrky je 23. února 2024.

Vše lze vyplnit on-line na portálu www.interioraward.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..