Stavba

Vyřešte stínění a užijte si komfortní léto v chládku

Teploty atakují tropickou třicítku, slunce se s vervou opírá do oken a dělá z útulného domova hotový skleník? Taky byste se přes léto nejradši nastěhovali do sklepa, abyste vedru unikli? Ideálním řešením tohoto problému je pořízení kvalitního stínění.

Vytvořte si doma příjemné klima pomocí venkovního stínění, které zachová v interiéru nízké teploty po celý den. Že se na výměnu oken zrovna nechystáte a venkovní stínění tak není možné nyní řešit? Nenechte se mýlit, existuje i profesionálně řešené venkovní stínění, uzpůsobené pro pozdější montáž, které lze pořídit prakticky kdykoliv.

„Systémové řešení žaluzií VEKRA KOMFORT lze montovat i dodatečně. Můžete ho tedy mít doma prakticky kdykoliv.Tvoří ho samonosná konstrukce, která se kotví z exteriéru přímo na okenní rám a nezasahuje tak do ostění. Žádné nákladné stavební úpravy tak nejsou potřeba,“ vysvětluje David Šejvl, manažer divize stínění značky VEKRA, české jedničky mezi výrobci oken.

Výhody venkovního stínění

Venkovní stínění nejenže uchrání před nevítanými pohledy zvenčí, ale zároveň pomůže udržet interiér chladný až do večera. Sluneční paprsky totiž pohlcuje ještě před okenním sklem a do interiéru je vůbec nepustí. Tato vlastnost se ovšem hodí i v zimě, kdy interiér naopak ochrání před chladem a mrazem. Pouze je třeba se smířit s rizikem, že horní kastlík může mírně zasahovat do okna a snižovat tak průhled zevnitř.

„Venkovní žaluzie VEKRA KOMFORT poskytují možnost regulace lamel pro kontrolu množství světla a zároveň je lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. Pohon lze zvolit manuální nebo elektrický, který lze ovládat dálkovým ovladačem, případně i aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu,“ doplňuje David Šejvl.

Při zatahování žaluzií tak vůbec nemusíte být doma! Přídavné větrné, sluneční nebo teplotní čidlo se postará, aby se žaluzie zatáhly podle aktuální situace. A že je venkovní stínění příliš nápadné a celkovému vzhledu domu příliš nelichotí? Udělejte z nedostatku přednost a využijte je jako zajímavý architektonický prvek, který oživí jednolitou fasádu domu. Ale co je nejdůležitější, konečně budete mít přes léto doma příjemně nízkou teplotu.

www.vekra.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..