Uncategorized

Česko má svou pevnost Boyard, nese název TEPfactor. Zažijte unikátní týmovou hru!

Pevnost Boyard. určitě je Vám tento název povědomí. Francouzská televizní soutěžní hra, která se v roce 2016 dostala na obrazovky také za účasti českých celebrit, umělců a sportovců. Jistě si vzpomenete na otce Fura v podání Jana Rosáka. Zažít něco podobného u nás v Čechách? Můžete.

 
Jeden muž se nechal pevností Boyard inspirovat tak, že vybudoval na Slapech v kryté hale TEPfactor, který je inspirován právě touto soutěží. Skvělá zábava kousek od Prahy. Tady můžete s přáteli, rodinou nebo kolegy z práce formou teambuildingu poměřit své síly a posunout své hranice. Pod střechou TEPfacotru je hezky celý rok.  


Pirátská jeskyně nabízí 25 úkolů. Budete potřebovat zručnost, sílu, logiku, ale i trpělivost. Získáte indicie a pomocí nich otevřete čtyři bonusové místnosti. Truhlice s pokladem je jen pro opravdové týmové hráče a ty nejšikovnější. Hrajte tak dlouho, jak vám síly dovolí. Když se nějaký úkol nepovede napoprvé, nevadí. Pokusů máte neomezeně. Vrátíte se zpět za dveře místnosti a můžete vstoupit znova a pokusit se nepovedený pokus napravit. Určitě se to povede. 

Platíte za odehrané minuty nikoli hodiny. Běžný čas hry jsou 3-4 hodiny a pokusů máte neomezeně. TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce.

Do jediného detailu promyšlené místnosti s úkoly. Jste uvnitř a začínají vám fungovat mozkové závity. Buďte týmový, soustřeďte se a přečtěte si pečlivé zadání úkolu. Ten pocit z úspěšného splnění je totiž nepopsatelný. TEPfactor spojuje nejen rodiny, ale tmelí kolegy a někdo v něm může najít i osudovou lásku. Kde jinde budete tak blízko jeden druhému než tady?

Zakladatel hry TEPfactor Tomáš Chroust

Více na: https://www.tepfactor.cz/

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..