Stavba

VSTUPENKY ZDARMA – veletrh FOR PASIV a FOR WOOD – trendy energeticky úsporného bydlení, dotací i dřevostaveb

Stejně jako každoročně jsme s časopisem builder i letos mediálním partnerem veletrhu FOR PASIV a FOR WOOD.

Unikátní souběh veletrhů tradičně představí novinky, trendy a produkty od výrobců a značek z Česka i zahraničí zaměřených na energeticky úsporné bydlení a s ním související nové technologie napříč obory. Poradí s úsporami energií, s dotacemi i s výběrem firmy pro vybudování dřevostavby. Vše na jednom místě v PVA EXPO PRAHA ve dnech 15. až 17. února 2024.

„Na FOR PASIV a FOR WOOD nechodí návštěvníci jen za produktovými novinkami širokého portfolia firem, ale i za odborníky pro rady. Také letošní ročník nabídne možnost bezplatných konzultací s profesionály v Poradenském centru a na stáncích jednotlivých vystavovatelů. Jako tradičně zde zájemci najdou i informace o aktuálních podobách dotačních programů, o dřevostavbách nebo energetických úsporách,“ říká ředitelka veletržního souběhu Kateřina Maštalířová.

Dotace přehledně a podrobně

Jaké dotace pro úsporné bydlení bude možné získat v tomto roce, za jakých podmínek a jak zjistit, na co jsou které nejvhodnější? To návštěvníci zjistí například u odborníků na expozici Státního fondu životního prostředí ČR, jejímž hlavním tématem budou dotační programy Nová zelená úsporám Standard, Nová zelená úsporám Light a Oprav dům po babičce. Poslední zmiňovaný titul navíc návštěvníkům představí významnou novinku, umožňující získat od bank a stavebních spořitelen výhodný úvěr na komplexní renovaci.

V rámci souběhu FOR PASIV a FOR WOOD se návštěvníci mohou setkat i s odborníky z Asociace dodavatelů montovaných domů, kteří jim pomohou s orientací na trhu dřevostaveb, prozradí, jak se v takových domech žije nebo jak funguje udržitelné stavebnictví. Připraví rovněž doprovodný program se zajímavými hosty pro profesionály i širokou veřejnost.

Na letošní veletrh si Vás dovoluje pozvat vydavatelství Goodtown Media – časopis builder. Navštivte nás na stánku a jako dárek si odneste časopis, kde najdete spoustu inspirace z oblasti stavby, interiéru a zahrady. Najdete nás v hale 2, sektoru A na stánku číslo 19 (2A19). Těšíme se na Vás!

Vstupenky zdarma získejte zde!

Více o veletrhu na www.forpasiv.cz a www.for-wood.cz

Komerční sdělení