Interiér

Na veletrhu FOR DECOR & HOME najdete sortiment nejvýznamnějších firem

Známé společnosti z oblasti floristiky, dekorací a dárkového zboží se v únoru představí na kontraktačním veletrhu FOR DECOR & HOME. Ten letos mimořádně proběhne ve dnech 24. až 26. února a uvede novinky pro jarní sezónu letošního roku. Někteří vystavovatelé navíc s předstihem nastíní také nabídku pro Vánoce 2022.

Veletrh FOR DECOR & HOME
Veletrh FOR DECOR & HOME se uskuteční v únoru v pražských Letňanech

Hlavními tématy pro FOR DECOR & HOME ve dnech 24. až 26. února budou produkty pro jaro, zahrady, Velikonoce či svátek sv. Valentýna, ale nebude chybět také široký výběr dekorací celoročních, a to včetně trendů a novinek pro vánoční svátky roku 2022. K jaru a létu patří i keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristiky. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací na veletrhu dodají též kuchyňské doplňky a oblíbené dárkové zboží.

Veletrh FOR DECOR & HOME
Veletrh FOR DECOR & HOME

Návštěvníci se mohou těšit na významné novinky v rámci veletrhu FOR DECOR & HOME. Poprvé se zde totiž představí společnost ST. GABRIEL a zahraniční produkty budou nabídnuty polskou expozicí čítající flotilu desítky společností.

Mezi vystavovateli se však objeví i tradiční oblíbené značky a výrobci nejen z České republiky. Nebudou chybět přední importéři a výrobci dekorací jako např. MOREX, AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, PRODEX IMPORT, NEKUPTO či slovenská společnost SIMONS TRADE. K vidění budou i nové kolekce dárkového zboží, například od MYRIS TRADE a mnoha dalších firem.

Veletrh FOR DECOR & HOME
Veletrh FOR DECOR & HOME 2022

Inspiraci v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA najdou nejen obchodníci, ale i návštěvníci z řad široké veřejnosti, kteří plánují zvelebit či zkrášlit své domovy.

Více informací o veletrhu najdete na www.fordecor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..