Zahrada

Pro bezpečí a komfort u bazénu

Plocha kolem zahradní vodní oázy musí splňovat určité parametry. Zásadní je samozřejmě dokonalá funkčnost zpevněného povrchu, důležitým požadavkem je ovšem také estetická úroveň celého místa.

Materiálů, jaké lze k realizaci okolí bazénu použít, je pochopitelně celá řada. My se zaměříme na ty, které nabízí společnost SEMMELROCK. Její produkty jsou totiž nejen pevné a patřičně odolné vůči venkovním podmínkám a výkyvům počasí, ale zaručí rovněž nezbytnou protiskluznost, jež je zásadní podmínkou bezpečného pohybu kolem vodní plochy. Obklad je nutné zvolit zároveň tak, aby se dobře udržoval. 

Vhodnou volbou jsou určitě například velkoformátové porcelánové dlaždice z kolekce AirPave, které díky svému sofistikovanému designu a vysoké kvalitě ztělesňují současný moderní životní styl. Zvolit můžete žíhanou, proti smyku a skluzu výrazně odolnou dlažbu Monaro, jejíž atraktivní vzhled umocňuje jemná reliéfní struktura v kombinaci se třpytivým efektem. Velkoformátové Toledo zase zaručí díky svému velkému formátu na položené ploše minimum spár. Vsadit lze bez obav i na klasickou eleganci stálobarevných dlaždic Casona ve čtyřech melírovaných odstínech, vedle rozhodně nesáhnete ani s decentní a vkusnou Panamou, která promění každou terasu v útulné prostředí. Dlaždice Selva vás přesvědčí mimořádně věrnou napodobeninou dřevěných prken.

Ctitele minimalismu určitě uspokojí moderní a výrazná venkovní dlaždice ASTI Colori s jedinečným vizuálním efektem, který se vymyká běžnému průměru. Zaujmou jak obzvlášť živou barevností, tak i variabilitou vycházející ze vzájemně kombinovatelných prvků. Nekonečnou škálu možností pro zahradu nabízí určitě také série Umbriano s dekorem přírodního kamene, jejíž uživatelské kvality umocňuje povrchová úprava Semmelrock Protect®.  

Portfolio značky SEMMELROCK, vhodné k vytvoření dokonale funkčních a krásných zpevněných zahradních povrchů různých typů, je samozřejmě mnohem širší a vybere si v něm každý.

Více na: www.semmelrock.cz

Komerční sdělení