Interiér

Nejlepší vana pro pohodlný relax ve dvou

Chcete strávit večer se svou drahou polovičkou a už dopředu se děsíte toho stísněného prostoru? Stačí jen správný výběr vany a zažijete to nejlepší koupání a dokonalý relax.

Kaldewei Cayono Duo má ideálně tvarované dno jako stvořené k odpočinku, odtok je umístěn uprostřed tak, aby se pohodlně sedělo oběma koupajícím. Materiál smaltované oceli je zárukou trvalé kvality, snadno se udržuje a je odolný proti poškrábání. Tahle stylová ocelová vana s výraznými rysy je navíc skvělým designovým kouskem, který dokonale zapadne do vašeho koupelnového království. Kromě pohodlí ale nabízí i praktičnost a řadu příslušenství.

Díky velkému výběru barev můžete vanu Kaldewei sladit s koupelnovými obklady, nebo může být vana naopak působivým kontrastním prvkem vaší koupelny. Zvolit můžete třeba přírodní hnědé tóny, jemné krémové variace, odstíny šedé či ušlechtilou černou barvu.

„Vanu Kaldewei můžete navíc vybavit samolepicí tlumící sadou, která omezuje šíření vibrací vanou a zabraňuje přenosu zvuků. Váš zážitek z koupele nebo sprchování tak bude ještě pohodlnější,“ říká Lucie Willanderová ze Senesi.

Více na: www.senesi.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..