Zahrada

LED světla vtisknou přívěsům Agados novou tvář

Největší výrobce přívěsů v České republice společnost Agados přichází jako první v tuzemsku s novinkou. Nově objednané brzděné přívěsy budou mít LED světla ve speciálním designu ve standardní výbavě. Díky svým užitným vlastnostem přinesou nejenom řadu výhod pro majitele, ale zároveň budou sloužit jako další rozpoznávací znak Agadosu a vtisknou vozíkům novou charakteristickou tvář.

https://www.youtube.com/watch?v=bSo-mVefzmY

 
Nejmodernější technologie

Přívěsy jsou nově vybaveny osvětlením s nejmodernější LED technologií. Ta obsahuje mimo jiné dynamický ukazatel směru, trend v designu automobilového průmyslu poslední doby, nebo např. neonový efekt – výrazné obrysové světlo, které má výraznou svítivost a zároveň neoslňuje ostatní řidiče.V nabídce jsou momentálně dvě varianty, které představil jednatel společnosti Agados Petr Ostrý:

„Kvůli kompatibilitě osvětlení přívěsu s tažným vozidlem jsme se rozhodli právě pro dvě verze nových LED světel. Multivoltážní verze STANDARD 12/24V je vhodná především pro zákazníky s širším vozovým parkem a pro vlastníky nejnovějších modelů aut.Verze Smart pak zajišťuje spolehlivou komunikaci osvětlení přívěsu s většinovým vozovým parkem v Evropě.“ Nová LED světla se mohou pyšnit unikátním řešením komunikace s vozem, proto pro vlastníky odpadá nutnost nákupu a montáže drahé kontrolní jednotky.

Oproti klasickému žárovkovému osvětlení má nový LED systém několik výhod. Je vizuálně atraktivní, originální a velmi spolehlivý. Je vysoce odolné proti otřesům a nárazům, celou vnitřní technologii světel chrání velmi odolný kryt z polykarbonátu. Samozřejmostí u těchto světel je voděodolnost. V porovnání se žárovkovými světly mají LED světla delší životnost. „Naše společnost sleduje trendy v automobilovém průmyslu a tímto navazujeme na aktuální standardy produkce vozidel s LED osvětlením. Reagujeme tak zároveň na poptávku zákazníků a trhu,“dodává Petr Ostrý.

Společnost Agados má ve svém portfoliu speciální projekty pro armádu a integrovaný záchranný systém, ale i vozíky pro civilní přepravu. Ať je to variabilní hydraulický přívěs ADAM, jednoduché vozíky za auto, přepravníky motocyklů a automobilů, skříňové přívěsy nebo profesionální přívěsy s délkou přes 10 metrů. Oblíbené jsou také profesionální přívěsy na míru.

www.agados.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..