Interiér

Osvětlení řízené vaším biorytmem: První světlo, které nejen vidíte, ale i cítíte!

Díky jedinečným plnospektrálním LED světelným zdrojům SunLike se řada SUN@HOME vyznačuje vysokou kvalitou světla srovnatelnou s přirozeným denním světlem. V tom spočívá unikátnost tohoto osvětlení, které simuluje změny světelných podmínek v průběhu dne a ideálním způsobem tak podporuje biologický rytmus člověka. To zase zlepšuje koncentraci a energii během dne a kvalitu spánku v noci. Výsledkem je celkový pocit pohody a vyšší výkonnost.


Budete se cítit téměř jako venku! Nové osvětlení SUN@HOME od LEDVANCE jedinečným způsobem imituje přirozené denní světlo!

Osvětlení SUN@HOME významným způsobem ovlivňuje osobní denní režim: ranní cvičení jógy je v realistické atmosféře východu slunce dokonalým začátkem dne. Osvětlení zlepšující koncentraci zajistí více energie pro práci v domácí kanceláři během dne, zatímco ve večerních hodinách vytváří vysoká kvalita světla s vyvažujícím účinkem tu správnou pohodu u krbu a je ideální přípravou na pohodový spánek.

Lidský biorytmus během dne v závislosti na barvě světla a jeho intenzitě.

Tento pozitivní vliv produktů SUN@HOME na lidské tělo ovšem zdaleka není jejich jedinou výhodou – lze je také chytře ovládat pomocí aplikace v mobilu a přepínání mezi pohodovou atmosférou a dokonalým světlem pro soustředěnou práci je hračka. Automatické řízení biologických rytmů umožňuje využít i další inteligentní funkce pro navození pocitu pohody: například přirozené probouzení při postupně zesilujícím světle nebo nastavení osvětlení v závislosti na počasí.

Bezplatná aplikace pro iOS i Android chytré telefony.

Prakticky se bavíme o širokém spektru teploty chromatičnosti („barvě světla“) – od 2 200 K až po 5 000 K, zdroje i svítidla jsou stmívatelné a chytře ovladatelné a mají výborný index podání barev CRI>90. Pro srovnání:

Další výhody: všechna svítidla mají také speciální transparentní povrchovou úpravu, která odpuzuje mikroby a bakterie a potlačuje nepříjemné pachy v domácnosti. Kromě kvalitního osvětlení si tak zajistíte i čistší ovzduší. Záruka je pak 5 let.

„Lidé často netuší, jaký vliv má světlo na lidský organismus, naši výkonnost a celkový pocit pohody,“ vysvětluje dr. Oliver Vogler, generální ředitel EuropeWest ve společnosti Ledvance. „S produkty SUN@HOME mají lidé vůbec poprvé možnost vnést do svých domovů osvětlení srovnatelné s denním světlem, vybírat si z široké nabídky designů a plně těžit ze souvisejících pozitivních účinků.“

Více informací o osvětlení SUN@HOME najdete na webových stránkách zde.

Ukázky nových světelných zdrojů a svítidel SUN@HOME, které budou do portfolia postupně přidávány pak zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..