Interiér

Tesla Week přináší slevy na zařízení chytré domácnosti

Od 20. do 26. září bude největších prodejních partnerů značky Tesla probíhat Tesla Week –slevová akce, během které bude možné pořídit vybraná zařízení pro chytrou domácnost za velmi výhodné ceny. Do slevové akce byly zařazeny chytré termostatické hlavice na radiátory, chytrá domácí bezpečností kamera i chytré čističky vzduchu. Tato chytrá zařízení Tesla, která se snadno instalují, připojí se k domácí Wi-Fi síti a následně se ovládají prostřednictvím mobilní aplikace v češtině, zvyšují komfort bydlení a v případě termostatických ventilů navíc pomáhají snížit náklady na topení.

Tesla Smart
Tesla Smart Air Purifier-Pro L

Těsně před začátkem topné sezóny je nejlepší čas uvažovat o vylepšení komfortu a úspornosti domácího vytápění. Pro rodinné domy s vlastním zdrojem tepla i byty s dálkovým vytápěním nabízí Tesla hned dvě možnosti chytrého ovládání topení. Termostatické hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve a designové Tesla Smart Thermostatic Valve Style lze snadno namontovat namísto stávajících termostatických ventilů na všechny běžné typy teplovodních radiátorů a následně s jejich pomocí ovládat topení v jednotlivých místnostech prostřednictvím aplikace v chytrém mobilním telefonu.

Pokud se používají s domácím HUBem a případně s dalšími senzory, nabízejí obě termostatické hlavice od Tesly inteligentní funkce řízení vytápění a lze je také pohodlně ovládat na dálku přes aplikaci Tesla Smart. Díky přístupu k informaci o poloze vašeho telefonu mohou chytré termostatické hlavice otevřít topení v okamžiku, kdy se přiblížíte ke svému domovu, a naopak zastavit topení, když třeba odejdete do práce. Hlavice reagují také na náhlý pokles teploty v místnosti, podle kterého poznají, že jste otevřeli okno. Během větrání automaticky regulují vytápění, aby napomohly k dalším úsporám nákladů, bez omezení pohodlí vašeho bydlení.

Tesla Smart Air Purifier-PRO M
Tesla Smart Air Purifier-PRO M

V mobilní aplikaci je možné nastavit týdenní rozvrh vytápění, stejně jako aktivovat prázdninový režim, kdy je během vaší nepřítomnosti vytápění zregulováno na nižší teplotu. Vždy je navíc možné regulovat teplotu ručně – pomocí tlačítek a ovládacích prvků na chytrých termostatických ventilech. Oba modely termostatických ventilů značky Tesla poskytují stejné funkce pro inteligentní řízení vytápění, ale liší se svým designem. Ventilu Tesla Smart Thermostatic Valve dominují podsvícený LCD displej a velká ovládací tlačítka. Dvě baterie typu AA budou ventil pohánět až 18 měsíců. Design ventilu Tesla Smart Thermostatic Valve Style umožňuje regulaci teploty jednoduchým otáčením hlavice ventilu, zatímco se na vysoce kontrastním displeji zobrazuje aktuálně nastavená teplota s přesností na 0,5 stupně. Na dvě AA baterie poběží ventil až 24 měsíců.

Kamera pro vzdálený dohled

Během akce Tesla Week je možné pořídit se slevou také chytrou kameru Tesla Smart Camera Mini, vhodnou pro vzdálený dohled nad domácností. Tato nenápadná kamera splyne s interiérem, připojí se k domácí Wi-Fi síti a prostřednictvím smartphonu umožňuje na dálku po internetu zkontrolovat byt či dům a ohlídat děti nebo domácí mazlíčky. Všechny chytré kamery Tesla jsou vybavené detekcí pohybu i zvuku a pořízené videozáznamy ukládají na paměťovou kartu nebo do cloudového úložiště.

Zdravější bydlení díky čističce vzduchu

Slevy v rámci akce Tesla Week platí také na chytré domácí čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M (pro místnosti do 25 m2) a Tesla Smart Air Purifier Pro L (pro místnosti do 43 m2). Tyto tiché, ale zároveň výkonné čističky vzduchu jsou kromě předfiltru zachycujícího chlupy či vlasy, vybavené také uhlíkovým filtrem, který vstřebává nepříjemné pachy jako třeba cigaretový kouř, fotokatalytickým filtrem, který s využitím ultrafialového záření rozkládá nebezpečné těkavé látky, obsažené například v některých stavebních materiálech, a rovněž i HEPA filtrem, který zachytí částice o velikosti jen 0,3 mikrometru a zbaví tak vzduch virů, bakterií či pylu. Likvidaci organických nečistot dokončí sterilizace UVC lampou a vzduch v místnosti osvěží ionizátor.

Také chytré čističky vzduchu značky Tesla se připojují na internet prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě a lze je tedy ovládat odkudkoli prostřednictvím aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. V mobilní aplikaci s českými popisky ovládacích prvků lze kontrolovat kvalitu vzduchu v místnosti, řídit výkon čističky, spouštět ionizátor nebo si nastavit časový plán čištění vzduchu.

„Základní vlastností zařízení Tesla pro chytrou domácnost je jejich snadná instalace i ovládání. Společně pak mohou zvýšit komfort a bezpečí našeho bydlení, stejně jako uspořit významnou část nákladů na vytápění. Tesla Week představuje možnost, jak začít s chytrou domácností s minimální investicí,“dodává Tesla Project ManagerMatěj Nimmerrichter.

Všechny produkty budou za akční ceny dostupné u vybraných prodejních partnerů.

komerční sdělení

více na www.teslasmart.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..