Interiér

Zabezpečení domova před odjezdem na dovolenou

Letní měsíce patří k nejrizikovějším obdobím roku z hlediska vloupání. Velká část populace odjíždí na dovolenou a jejich obydlí zůstávají bez dohledu a často bez dostatečného zabezpečení. Pokud do této kategorie patří i váš příbytek, je čas to napravit. Věděli jste, že odborníci doporučují do zabezpečení investovat až 10 % z celkové ceny majetku?

S bezdrátovým systémem od společnosti BEDO AJAX budete mít bezpečí svého domova pod palcem. Centrální jednotku jednoduše spárujete s mobilní aplikací ve vašem telefonu. Bezdrátová čidla pohybu a otevření oken či dveří vás upozorní na nezvanou návštěvu. V mobilní aplikaci BEDO Ajax, která je kompletně v češtině, si navíc můžete nastavit okruh sousedů nebo známých, které systém v případě potřeby zkontaktuje, aby mohli na událost ve vašem domě zareagovat.

Zabezpečení a design

Designové a subtilní provedení zaručuje, že systém skvěle zapadne do každého interiéru a nebude působit rušivým dojmem. Základní Bedo Ajax StarterKit obsahuje centrální jednotku, čidlo pohybu, detektor pro ochranu oken a dveří a bezdrátovou klíčenku, která ovládá systém na dálku.

Bedo Ajax StarterKit je k dostání v bílé nebo černé variantě za cenu 9 490 Kč.

Komplexní bezpečnostní systém se snadnou ovladatelností

Zabezpečovací systém Ajax je produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji.

Zabezpečovací systém Ajax se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní… ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.

www.bedocz.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..