Stavba

ALUROL – sázka na jistotu nejen v oblasti stínění

Společnost ALUROL působící na trhu již 29 let se řadí mezi nejstarší soukromé firmy v ČR. Roku 1992 zahájila výrobu svých prvních venkovních rolet v Novém Městě nad Metují, kde také stále působí, a stejného roku také vznikla. Protože chce společnost ALUROL i nadále zaujímat čelní místo mezi výrobci na našem trhu, snaží se svým zákazníkům nabídnout ucelený program výrobků.

„Máme za cíl, aby lidé odcházeli spokojeni se splněním všech svých představ i přání“, zdůrazňuje ředitel a jednatel společnosti Mgr. Miloš Doleček.

Venkovní předokenní rolety

Ve svých počátcích existence se firma začínala orientovat především na produkci venkovních předokenních rolet, které byly v okolních zemích běžnou záležitostí. I v našich domech, kde se lidé snaží o maximální úsporu tepla, svoji bezpečnost, či zajištění lepšího komfortu bydlení, se již dnes stávají běžnou součástí domova. Hlavní výrobní program společnosti ALUROL i nadále zůstávají venkovní rolety. Pro své výjimečné vlastnosti a atraktivní architektonický prvek Vaší stavby se dnes již stávají oblíbeným exteriérovým stínicím, izolačním i ochranným prvkem. Pro své vlastnosti nalézají své široké uplatnění nejen ve stavebnictví.

Venkovní žaluzie

Mezi další oblíbenou stínicí techniku patří venkovní žaluzie, které mají také svůj okruh zákazníků. Jestliže preferujete regulaci slunečního svitu, rozhodli jste se jít správnou cestou. Pro svůj funkcionalistický strohý tvar se výborně hodí do moderních exteriérů. ALUROL nabízí také produktovou novinku, kterou je inovativní systém zip screen. Jedná se o textilní světlo-propustnou nebo neprůhlednou protisluneční ochranu, která umí redukovat sluneční záření bez vysoké ztráty denního světla. Díky své flexibilitě a barevným řešením nalezne své uplatnění na jakémkoliv objektu.

Jaký by byl dům bez garážových vrat?

Patří k němu stejně jako okna. I zde může ALUROL pomoci s vhodnou volbou jejich typu, který se bude hodit právě pro Vás. Buďto to budou rolovací nebo sekční, dále výklopná nebo křídlová, ale mohou být i posuvná. Nebavíme se jen o privátním sektoru, ale všechny typy vrat lze uplatnit i v sektoru průmyslovém.

Markýzy

Vlivem neustálého oteplování a klimatických změn se stávají stále aktuálnějším zastíněním markýzy. Prodyšná a zároveň vodě odolná textilie spolu s hliníkovou konstrukcí Vás vždy ochrání na Vaší terase domku či na zahrádce Vaší restaurace před horkými slunečními paprsky nebo deštěm.

Vjezdové brány

A abychom zajistili úplnou ochranu Vašeho soukromí, nesmíme zapomenout na vjezdové brány. Jsou hlavním vstupem na Váš „hrad“ a proto si vždy zaslouží náš individuální přístup a pozornost. Vyrábíme je přímo na míru dle Vašich požadavků a možností. Nejoblíbenějšími typy jsou samonosná nebo křídlová. V dnešní době chytrých zařízení jako telefonů, tabletů, hodinek apod. lze i naše produkty ovládat skrze chytrou domácnost. ALUROL Vám nabídne systém automatizace domácnosti, která hravě umí komunikovat nejen s výše uvedeným, ale i s počítačem a samozřejmě dálkovým ovladačem. Abyste mohli bez problému využít plnohodnotně Vaší chytrou domácnost – bezpečnostní i jiné kamery, čidla, fotobuňky, detektory a další komponenty – lze bezdrátově ovládat všechny u nás zakoupené výrobky a ostatní dostupná zařízení Vaší domácnosti. Dopřejte si nejen pohodlí, ale i bezpečí. Vše máte pod kontrolou.

Pergoly

Ještě v tomto roce chce společnost ALUROL představit široké veřejnosti svůj nový produkt, kterým se v dnešní době stávají velmi populární pergoly. Půjde o velmi sofistikovaný a moderní systém, který zaujme natolik naše zákazníky, že se stane dalším oblíbeným výrobkem z naší nabídky. Sehraný tým odborníků a obchodníků dnes uspokojuje jak požadavky více než stovky stálých odběratelů, tak i zájemce z řad drobných zákazníků z bližšího okolí nebo i ze vzdálenějších míst naší republiky či ze zahraničí.

komerční sdělení

více na www.alurol.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..