Stavba

Betonová dlažba SEMMELROCK pro veřejný i soukromý prostor

Za oblibou tohoto stavebního materiálu stojí bezesporu jeho neuvěřitelná flexibilita: žádný jiný se totiž nedá tvarovat na tolik způsobů. Beton boduje svou vysokou odolností, je mrazuvzdorný a snadno se udržuje.

Různorodost forem, nespočet barev a povrchových úprav dělají z betonu jeden z nejvšestrannějších materiálů. V podobě betonových dlaždic pak umí nabídnout nejen celou řadu funkčních výhod, ale také nadčasovou eleganci. Betonové produkty SEMMELROCK totiž představují všechno jiné než fádnost. Nabízejí rozmanité flexibilní a individuální možnosti utváření venkovních ploch, jejichž různorodost pramení ze široké škály tónů, tvarů a povrchů.

Bradstone Travero béžová melírovaná


K dalším výhodám betonových dlažeb rozhodně patří, v případě nutnosti, možnost částečného rozebrání a zpětné pokládky, aniž by se místo následně jakkoliv lišilo od ostatní plochy.
Důležitou vlastností je také odolnost betonových výrobků SEMMELROCK proti vysokým teplotám. Díky jejich pevnosti se není třeba bát vzniku jakýchkoliv deformací, například v podobě vyjetých kolejí na komunikačních plochách.

CARATvertino_krémově bílá


Užitečným benefitem je rovněž například u drenážních dlažeb odvod vody do podloží, stejně jako mrazuvzdornost všech prvků a jejich rezistence vůči působení solí. Samozřejmým parametrem je pak určitě environmentalita: firma totiž používá k výrobě betonových prvků lokální suroviny, a tím chrání životní prostředí.
Některé produkty jsou následně zpracovány v samostatném výrobním postupu, přičemž různé technologie dodávají prvkům optickou krásu. Jejich praktická použitelnost a kvalita zůstává samozřejmě nedotčena.

Citytop Grande kombi bílohnědočerná


Kromě standardu jsou k dispozici povrchy texturované, colorflow, melírované, tryskané, se strukturou dřeva, otloukané, vymývané, kartáčované a strukturované. Firemní portfolio doplňují rovněž porcelánové dlaždice AirPave.

Senso Grande šedá

Nabídka prvků značky SEMMELROCK, vhodných k realizaci dokonale funkčních a krásných zpevněných zahradních povrchů různých typů, je samozřejmě mnohem širší a vybere si z ní opravdu kdokoliv.

Více na www.semmelrock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..