Interiér

Buďte připraveni: Výkonné teplovzdušné krby BeF Home za bezkonkurenční ceny

Krbová vložka na palivové dřevo vám dává ve vytápění svobodu a jistotu. Pokud se rozhodnete, že nechcete být závislí jen velkých dodavatelích energie a cenových výkyvech na burzách a hledáte spolehlivé a výkonné řešení, je tu pro vás bezkonkurenční nabídka krbů od českého výrobce BeF Home – a navíc s mimořádnou jarní slevou Kontaktujte svého prodejce BeF Home ještě dnes.

Nepodceňte přípravu na příští topnou sezónu. Díky skvělým dodacím lhůtám a jarnímu cenovému zvýhodnění na vybrané teplovzdušné modely krbů BeF Home můžete se svým projektem hneda vyhnout se tak dlouhým podzimním čekacím lhůtám. Zájem o spotřebiče spalující dřevo nepolevuje. Je proto výhodné řešit pořízení krbu zavčas a nenechat se zaskočit prvními podzimními mrazíky.

Rádi bychom vám představili krbové vložky z jarní akce BeF Home. Jde o výkonné teplovzdušné krby z řady BEF THERM a BEF FEEL, které splní požadavky i toho nejnáročnějšího projektu.

BEF THERM V8C

BEF THERM V8C s cenovým zvýhodněním 20 % (téměř 24 000 Kč) oproti běžné maloobchodní ceněje nejvýkonnější krbovou vložkou v akční nabídce. Jde o trojstrannou krbovou vložku s děleným sklem a výsuvným otevíráním krbových dveří do krbové obestavby. BEF THERM V8C se stane jádrem a srdcem každé realizace. Jmenovitý výkon 8 kW a maximální expozice topeniště vůči interiéru jej předznamenává pro instalace do velkých otevřených prostor jak rekonstruovaných domů, tak i novostaveb, včetně dřevostaveb (inspirujte se v našem katalogu realizací nebo dispozičně velkých projektů nízkoenergetických domů.

BEF THERM V8 CL/CP & BEF THERM 7

Klasická topeniště řady BEF THERM. Ve větší verzi velikosti 8 v rohovém provedení s ohýbaným, neděleným sklem. V menší variantě BEF THERM 7 s rovným sklem. Obě topeniště mají vertikální otevírání dveří do krbové obestavby. Díky ohýbanému sklu a inovativnímu mechanismu zavírání dveří se oba modely vyznačují těsným topeništěm a měkkým a pohodlným chodem výsuvu.

Oba modely mají klasické hluboké topeniště řady BEF THERM, které umožňuje naložení větší dávky paliva v porovnání s malými topeništi pro pasivní a nízkoenergetické domy. Skvěle se hodí pro dřevostavby, novostavby s většími otevřenými prostory, ale i rekonstrukce. Samozřejmostí je 10letá záruka na ocelový korpus krbové vložky a 2letá záruka na topeniště a krbové sklo proti prasknutí, kterou BeF Home poskytuje jako jediný výrobce na trhu.

BEF FEEL 8 CL

Poslední akční model je BEF FEEL 8 CL. Jedná se krbovou vložku s levostrannou orientací topeniště (levý roh při čelním pohledu). Na rozdíl od předchozích typů se otevírá do místnosti. I díky tomu se vyznačuje nižší pořizovací cenou.

Na rozdíl od krbů řady THERM má mělčí topeniště, které neumožňuje naložení velké dávky paliva. Jde o ideální řešení pro instalace, ve kterých není krb hlavním zdrojem pro vytápění, ale plní roli doplňkového topidla. Díky tomu se vyznačuje i nižší spotřebou dřeva, ale při zachování nejvyšších nároků na kvalitu hoření i životnost celého výrobku. Stejně jako řada BEF THERM nabízí i BEF FEEL bezkonkurenční záruku 10 let na ocelový korpus a 2 roky na krbové sklo a topeniště.

Zaujal vás některý z modelů v akční nabídce? Více informací najdete na našem webu: https://www.krby-bef.cz/cz

Komerční sdělení

https://www.krby-bef.cz/cz/

https://www.krby-bef.cz/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..