Interiér

Dveře Master – preciznost bez limitů

jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design. Pro svůj exkluzivní interiér si je stvoříte podle svého gusta a je jen na vás, jak náročné představy máte.

Dveře Master, od společnosti JAP FUTURE, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost…s těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s odborníky, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří Master.

otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň AKTIVE  foto: JAP FUTURE
otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň AKTIVE , foto: JAP FUTURE

Jak je možné, že každé dveře Master jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který můžete „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud máte ohledně materiálu na dveře Master svoje specifické přání a bude jen trochu reálné, tak Vám ho splníme.

dveře MASTER do posuvného systému TRIX BASIC foto: JAP FUTURE
dveře MASTER do posuvného systému TRIX BASIC foto: JAP FUTURE

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění a kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií, tak pozor, aby to neskončilo, jako když v pohádce pejsek s kočičkou vařili dort.

posuvné dvoukřídlé dveře MASTER do pouzdra AKTIVE KOMFORT foto: JAP FUTURE
posuvné dvoukřídlé dveře MASTER do pouzdra AKTIVE KOMFORT foto: JAP FUTURE

Bourání limitů u dveří Master ještě není u konce. Na výběr je provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi Aktive, Efekta nebo Dual.

Do dveří Master se zamilujete snadno. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. Rozhodnete se pro ně? www.japcz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..