Interiér

Posuvné systémy na stěnu i do stropu

Bezproblémová manipulace, úspora místa a kompatibilita s různými druhy dveří. To jsou hlavní výhody posuvných systémů JAP, které zajišťují plynulý a neslyšný pohyb dveřního křídla ve stropě nebo podél stěny.

Posuvné systémy představují ideální volbu především pro interiéry, kde není možné využít stavební pouzdra. Dobrou službu rovněž prokážou jako alternativa k tradiční zděné nebo SDK příčce – kombinací s celoskleněným nebo proskleným dveřním křídlem vzniká designově odlehčená příčka, kterou lze optimálně rozčlenit velký prostor nebo prosvětlit místnost bez přístupu přirozeného denního světla.

Posuvné systémy jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových profilů, mají tichý pojezdový mechanismus a lze je doplnit tichým dorazem. Výběr typu posuvu záleží zejména na váze dveřního křídla, které může být celoskleněné, dřevěné i tvořené hliníkovou konstrukcí s opláštěním nebo výplní,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů.

Posuvný systém TRIX BASIC od JAP FUTURE
Posuvný systém TRIX BASIC od JAP FUTURE

Řada posuvných systémů TRIX je zastoupena čtyřmi modely – TRIX ZERO, TRIX TRENDY, TRIX HEAVYa TRIX BASIC. Jejich kolejnice se kotví do stěny nad dveřní otvor nebo do stropu. Vzájemně se liší úrovní vybavení a maximální nosností. Posuv TRIX ZERO může nést dveře o maximální hmotnosti 45 kg, TRIX TRENDY, TRIX HEAVY a TRIX BASIC unesou dveřní křídlo až o váze100 kg. Posuv TRIX BASIC je základní jednoduchý model, který je jako jediný ze jmenovaných dodáván bez nerezové krycí lišty.

Posuvný systém TRIX TRENDY od JAP FUTURE
Posuvný systém TRIX TRENDY od JAP FUTURE

Prémiové posuvné systémy

Jedním z moderních řešení posuvných systémů je posuv PREMIUM kotvený do stropu, který umožňuje posouvat velkoformátové dílce tak, že v interiéru vytváří iluzi pohyblivé příčky. Tím umožňuje variabilitu v organizaci prostoru. Jeho kolejnice se kotví do stavebně surového stropu a je krytá podhledovým interiérovým stropem, se kterým tvoří jednu rovinu. Kolejnice může být dlouhá až 6m a je možné kombinovat dílce posuvné i fixní. Jedno dveřní křídlo může vážit až 100 kg.

Posuvný systém PREMIUM od JAP FUTURE
Posuvný systém PREMIUM od JAP FUTURE
Detail kolejnice posuvné systémy PREMIUM
Detail kolejnice posuvu PREMIUM

komerční sdělení

Více o posuvných systémech na www.japcz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..