Interiér

Hammerite Ultima – skutečný odborník v péči o kovy

Značka Hammerite, specialista na nátěry kovů, přináší na trh novinku – extra odolnou vodou ředitelnou barvu vhodnou na všechny železné i neželezné kovy Hammerite Ultima. Ta zajišťuje kovům dlouhodobou ochranu až na 12 let. Je vhodná do interiérů i exteriérů a vybírat můžete celkem z 6 barevných odstínů.

Revoluční novinka Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva vhodná na všechny železné i neželezné kovy jako například hliník, pozink, železo a zinek. Nátěr můžete aplikovat přímo na zrezivělý kov bez použití základové barvy.

Hammerite Ultima je vhodná pro použití jak v exteriéru, tak díky minimálnímu zápachu a rychlosti schnutí i v interiéru. Inovativní technologie Colourlock chrání povrch před UV zářením, a zajišťuje tak nátěru dlouhodobou stálost barev a lesku. Vybírat můžete celkem z 6 barevných odstínů v lesklé nebo matné podobě. Barva Hammerite Ultima chrání kovy před korozí. Cena od 399Kč/0,75l

Bohatá historie

Hammerite má bohatou historii. Jeho jméno poprvé zaznělo v roce 1962, když Allen Forster vyvinul kladívkovou barvu pro použití v elektrických izolacích. Ve formě, kterou známe dnes, se ale Hammerite objevil v roce 1984. Začal se prodávat na britském trhu s potřebami pro domácí kutily jako na vzduchu schnoucí, korozi odolný nátěr pro železo a ocel. Tento okamžik dal vzniknout speciální kategorii ochranných nátěrů na kovy.

Hammerite se brzy stal synonymem kvality i tajemstvím opředenou značkou – lidé začali spekulovat, co propůjčuje produktům Hammerite jejich výtečné vlastnosti.

Dnes se Hammerite prodává ve více než 55 zemích světa a je evropskou vůdčí značkou v péči o kovové povrchy. Na mnoha trzích zaujímá první místo v žebříčcích prodeje a distribuce.

Během naší 50leté historie jsme se nikdy nepřestali soustředit na kovy. Naše znalosti a zkušenosti jsou nesrovnatelné s konkurencí a naši značku i nadále podporujeme inovacemi a investicemi do výzkumu na světové úrovni.

www.hammerite.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..