Interiér

Postel s prvky futurismu s pokorou k přírodním materiálům

Jak vytvořit tu nejmodernější postel pro ty nejnáročnější uživatele? Tento designérský oříšek se povedl vyřešit studiu Novague Design, který spojil švýcarskou kvalitu s futuristickým designem a vytvořil tak limitovanou edici kontinentální postele.

Na začátku byla odvaha

Unikátní postel Concept One představil švýcarský výrobce postelí Sonnenberg a sklidil obrovský, avšak zasloužený úspěch. Autor projektu Petr Novague nápad postavil na jedinečném tvaru postele, který nápadně připomíná prvky z automobilového designu a precizních linií. Výrazná je také sytě oranžová barva, která s jmenou šedivou působí dokonale kontrastně.

Porota ocenila originální koncept postele s vysoce kvalitním řemeslným zpracováním dřevěné konstrukce i čalounění, které umocňuje vyznění designérského řešení,“říká Jana Machulová z odboru marketingu a komunikace, Veletrhy Brno, a.s. Komise byla složená z profesionálů v oblasti designu, nábytkářství a řemesla v čele s generálním ředitelem Veletrhy Brno, a.s., Jiřím Kulišem.

Překvapivá inspirace hlavního designéra

„Aby obstála v interiérech budoucnosti, vypadá futuristicky. Zjednodušeně řečeno, tvaroval jsem ji jako auto, ve kterém je mimochodem matrace. Je to solitérní produkt, který bude stát volně v prostoru a bude dominantou ložnice. Je pro toho, kdo si váží místa určeného ke spánku.“ říká o spolupráci s firmou Sonnenberg Petr Novague, držitel 10 ocenění Red Dot Award.

www.sonnenbergbeds.swiss

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..