Stavba

PKS okna s novou variantou Plastového okna 76

Český výrobce výplní stavebních otvorů z plastu, dřeva a hliníku, společnost PKS okna, uvedl na trh novou variantu výrobkové řady Plastové okno 76 z německého profilového systému aluplast. Pro zákazníky tato novinka představuje rozšíření možnosti výběru plastových oken, protože kromě obvyklého barevného provedení lze nyní navíc vybírat mezi povrchy s označením woodec a aludec. Jak název napovídá, cenově dostupným plastovým oknům tyto nové povrchy propůjčují žádaný design, který je téměř k nerozeznání od přírodního dřevěného a elegantního hliníkového originálu.

Plastové okno 76 z profilu aluplast se třemi těsněními a trojsklem je vhodné do všech staveb, ať jde o novostavbu nebo rekonstrukci staršího domu či bytu. Velmi dobře se uplatní rovněž v obchodním a průmyslovém sektoru. Kromě standardní a široké barevné škály je k dodání i v exkluzivním dřevěném a hliníkovém designu. Zajímavé jsou také jeho technické parametry jako je např. pevná středová přepážka zlepšující tepelně izolační vlastnosti, a přitom efektivně bránící rychlému vypáčení křídla; rámový profil s kompozitní výztuhou; zvuková izolace 33 až 44 dB anebo výborné tepelně izolační vlastnosti s hodnotou prostupu tepla Uw 0,76–1,2 W/m2K.

Vzhledem k pohledově nízkým profilům umožňuje současně maximalizovat prosklené plochy, přes které prochází přírodní světlo, díky kterému je interiér světlejší a působí prostorněji a útulněji.

Povrch woodec zaujme hloubkou žilkování a příjemnou haptikou – pohmatem působí jako skutečné dřevo a k tomu i tak vypadá. Čtyři dřevěné tóny od světlé po tmavou byly inspirovány skandinávským stylem. V místnosti barvy vyzařují teplo a útulnost. Venku dávají domu kvalitní vzhled. Povrch aludec se vyznačuje dokonale matnou strukturou s pískovou haptikou.

Povrch je opticky i pocitově sotva rozeznatelný od skutečného práškového lakování. Široká paleta barev sahající od bílé po odstíny šedé až směrem k černé. ladí k mnoha stylům budov a jejich vybavení, a to jak v interiéru, tak exteriéru.

Plastové okno 76 z profilu aluplast vhodně doplňuje stávající výrobkové portfolio společnosti PKS okna v oblasti plastových oken. Umožňuje zájemcům dopřát si přírodní design dřevěných oken a výjimečný luxus hliníkových oken v podání plastových – za příznivou cenu, s téměř neomezenou životností, výbornými technickými a tepelně izolačními vlastnostmi a minimálními požadavky na údržbu. Při jejich pořízení lze žádat i o finanční podporu v rámci dotačních programů Nová zelená úsporám, pokud jste oprávněnými žadateli.

Více na: www.pksokna.cz/plastova-okna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..