Spolupráce

Robotický čistič oken HOBOT umyje okna za vás

HOBOT je profesionál v mytí oken a dalších skleněných povrchů a je perfektním pomocníkem do každé domácnosti, kde se nacházejí okna, zrcadlové či skleněné skříně, obklady či skleněné sprchové kouty.

Unikátní zásobník na vodu s automatickým rozprašovačem

Modely HOBOT 298 a HOBOT 388 jsou vybavené speciálním zásobník na vodu s ultrasonickou tryskou, která automaticky rozprašuje vodu na čištěný povrch, což je ideální pro klasická okna i velké skleněné plochy jako např. výlohy obchodu či kanceláře. Tento unikátní systém vlhčení čištěného povrchu používá pouze značka HOBOT a nabízí tak unikátní čištění oken bez zanechání šmouh a otisků.


Robotický čistič oken je vybaven AI technologií, která vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken a automaticky rozpozná velikost povrchu.

Jak se HOBOT po povrchu pohybuje?

Podtlakem se přisává na čištěný povrch. Po ploše traverzuje a přitom utěrky z jemného mikrovlákna povrch perfektně čistí a zároveň leští. Utěrky se používají opakovaně a je možné je vyprat v pračce, bez použití aviváže.

Nespadne a nerozhodí ho ani výpadek elektřiny

HOBOT je vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lanem.  Ani v případě náhlého výpadku elektrického proudu se nemusíte bát, že přestane pracovat a spadne z čištěné plochy. Je totiž chráněn záložní UPS baterií.

Více na: www.hobot.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..