Stavba

Společnost ONDULINE představuje produktovou řadu podstřešních folií ONDUTISS®

Onduline se stal samostatným producentem podstřešních folií, výrobcem všech komponentů, tzn. funkčního filmu a ochranné vrstvy netkané textilie a to z této skupiny dělá nezávislého a silného hráče na trhu pojistných hydroizolací.

Nejpoužívanějšími fóliemi jsou tzv. kontaktní vysoce difuzní membrány ONDUTISS® AIR v plné škále AIR 95 až AIR 220 s oboustrannými páskami i bez. Takové membrány se kladou mezi krytinu a tepelnou izolaci, přesněji řečeno mezi krokve (úroveň tepelné izolace vkládané mezi krokve) a kontralatě (zajišťující bezpečnou provětrávací). Jejich hlavní funkcí je ochrana konstrukce při realizaci před nežádoucími vlivy vlhkosti a prachu a udržení tepelné izolace plně funkční tzn. suché.

Společnost disponuje také dalšími podskupinami výrobků například pro ochranu stěn a fasád ONDUTISS® FACADE. Ty se používají pro ochranu interiéru tedy parotěsnými foliemi ONDUTISS® BARRIER, speciální membránou s mikrofilamentem pro falcované krytiny ONDUTISS® METAL, podkladním pásem pro střešní šindel ONDUTISS® STRONG a dalšími.

Celý tým se opírá o zkušené technické a obchodní zástupce, kteří jsou k dispozici pro všechny dotazy profesionálních i koncových spotřebitelů. Jsou školeni pravidelnými návštěvami výrobního závodu a jeho laboratoře.

Více na www.onduline.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..