Zahrada

Systémy oplocení, které dávají pocit bezpečí

Systémová oplocení, ze kterých se skládají ploty Gard, jsou systémy provedené s péčí o každou drobnost. Systémy oplocení Gard od firmy Blachotrapez, to je především spojení vysoké kvality s jedinečným designem. Systémy oplocení Gard jsou navrženy tak, aby byl každý zákazník spokojený – bohatá paleta vzorů zaručuje, že si každý najde to nejvhodnější řešení. Systém oplocení vzájemně propojuje brány, vrata, sloupky a mnoho dalších elementů, které lze použít na každém typu pozemku. Montáž oplocení je velice jednoduchá, a přesto plot zajišťuje nejvyšší bezpečnost.  Firma Blachotrapez navrhla dva druhy oplocení. V naší nabídce lze nalézt dvoukřídlé brány, ale rovněž posuvná vrata. Brána může být vybavena fotobuňkami, bezpečnostními lištami a také signalizační lampou. Pohon brány je schovaný ve sloupku, což zaručuje bezpečnost a snadný přístup v případě kontroly.

Výhody moderních systémů oplocení

Největší výhodou moderních systémů oplocení je především jejich automatizace. Na rozdíl od doposud užívaných systémů není potřeba vystupovat z auta, abyste mohli otevřít bránu – stačí stlačit jedno jediné tlačítko na dálkovém ovladači, který je k tomu určen. Nejnovější systémy oplocení jsou odolné vůči škodlivým vlivům vlhkosti. Využití nejkvalitnější oceli a jejích fyzikálních, mechanických a technologických vlastností umožňuje stvořit oplocení, jehož stabilita a pevnost je na velice vysoké úrovni. Stojí za zmínku, že systémy oplocení jsou odolné vůči působení UV záření a konkrétně vůči tendenci k blednutí barev.

Systém oplocení Gard, to je volba na dlouhá léta, která vydrží všechno – dokonce i proměnlivé povětrnostní podmínky. To vše je po tvrzeno desetiletou protikorozní zárukou na ocelové prvky oplocení. Rovněž JE důležité, že systém oplocení GARD se ideálně komponuje v případě různých architektonických stylů objektu. Je hezký a nadčasový. 

Je třeba dodat, že moderní design je jednou z předností oplocení značky Gard. Systém oplocení je navržen tak, aby si každý zákazník mohl vybrat vzor, který mu bude vyhovovat. Moderní oplocení nemají pouze vysoce jakostní provedení, ale rovněž vysokou třídu designu.

Plechový systém oplocení

Komplety oplocení Gard jsou vysoce jakostní, kromě dobré trvanlivosti se mohou pochlubit originálním a dobře promyšleným designem, který zaručuje velice snadnou montáž a rovněž komfort v obsluze brány. Komplet se skládá z trvanlivého plotu složeného ze sloupků, tyček a automatické brány. Navrhování kompletní sestavy není těžké, obzvlášť, když vyberete něco z nabídky Blachotrapez.

Systémy oplocení lze bez větší námahy přizpůsobit velikosti každé nemovitosti a rovněž profilu terénu. Oplocení bylo navrženo tak, aby se hodilo ke každému druhu parcely, bez ohledu na použitý architektonický styl objektu. Jestliže plánujete výměnu starého oplocení, stojí za to využít výrobky Gard. Proč? Výrobky Gard se snadno montují a jejich výjimečný design osvěží vzhled celé nemovitosti. Výměna brány, vrat nebo poštovní schránky je velice snadný úkol a zvládne jej každý odborník. Volba kompletu oplocení od Blachotrapez to je trefa do černého!

Systém oplocení Gard od Blachotrapez

Systém oplocení a panelové oplocení

Před zahájením modernizace stojí zvážit, jaké má být naše nové oplocení. Panelové oplocení je jedním z nejekonomičtějších řešení, což může bezpochyby ovlivnit rozhodnutí ohledně nákupu. Než se ale rozhodnete pro panelové oplocení, stojí za to porovnat vzájemně oba druhy. Panelové oplocení je bezpochyby snadnější na montáž, což bude pro některé značnou předností. Panelové oplocení má i své vady. Jednou z nich je design, který není inovativní. Takové oplocení samo o sobě není esteticky atraktivní, ale pozornost od neestetického vzhledu lze odvést i nasazením stromů a keřů. Dalším nedostatkem tohoto druhu oplocení je jeho konstrukce, konkrétně jí chybí automatika.

Panelové oplocení nepatří k oplocením, která jsou plná elektroniky, nestává se často, že by měly vestavěný systém otevírání a zavírání vrat nebo brány. Toto vše je potřeba domontovat později, což generuje dodatečné náklady. Systém oplocení je především komfortnější a na pohled příjemnější.

Systém oplocení Gard od Blachotrapez

Výrobce systémů oplocení Blachotrapez

Oplocení Blachotrapez je moudrá volba na léta. Vysoká kvalita provedení jde ruku v ruce s příznivou cenou. Je třeba dodat, že výrobky Blachotrapez se ideálně hodí také pro modernizaci starého oplocení. Části oplocení, například pole, lze koupit samostatně a při navrhování oplocení může pomoci jeden z našich poradců. Důležité je rovněž to, že montáž komponentů nepatří k nejtěžším úkolům. Proč? Když koupíte oplocení Blachotrapez, dostanete k nim v kompletu montážní komponenty, které mohou být velice nápomocné při částečné nebo celkové výměně starého oplocení. Design našich systémů oplocení nebo jeho samotných částí je velice atraktivní a může upoutat pozornost. Systém oplocení Gard je dostupný ve čtyřech nejmódnějších barvách, aktuálně nabízených na trhu: zlatý dub 3D, ořech, grafit (MAT 7016) a černá (MAT 9005). Stojí za zmínku, že naše výrobky se charakterizují vysokou odolnosti vůči UV záření, a proto si můžete být jisti, že části oplocení po čase nevyblednou. 

komerční sdělení

více na www.blachotrapez.cz