Stavba

Venkovní žaluzie Protal odolá větru i zlodějům

Hledáte venkovní žaluzii, která vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách? Pak je pro vás ideální volbou prémiová žaluzie Protal. Tato předokenní žaluzie představuje moderní stínění české výroby, které splňuje nejvyšší třídu odolnosti. Je navíc opatřena bezpečnostními prvky, díky kterým zabrání nežádoucímu vniknutí do domu i vzniku úrazů.

Příjemné prostředí za každého počasí

Pokud se doma potýkáte s horkem a nepříjemnými slunečními paprsky, jsou pro vás ideální předokenní žaluzie. Dokážou totiž zachytit slunce ještě před okny a díky tomu snížit teplotu v místnosti až o 10 °C. Jejich lamely lze naklápět, takže můžete zároveň větrat i regulovat množství světla v domě. Žaluzie tak ušetří náklady za drahý provoz klimatizace. Večer vám zase venkovní žaluzie zajistí potřebné soukromí i bezpečí. Svými bezpečnostními prvky a odolností vyniká například žaluzie Protal od firmy Climax.

Žaluzii Protal lze vybírat z 25 barevných provedení | Climax.cz

Žaluzii Protal lze vybírat z 25 barevných provedení | Climax.cz

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní mechanismus, kterým je předokenní žaluzie Protal vybavena, při stahování rozpozná jakoukoliv pevnou překážku a zabrání jejímu přimáčknutí. Nemusíte tak mít obavy, že při manipulaci s žaluzií dojde k úrazu nebo ke škodám. Obsahuje navíc speciální pojistku, která znemožňuje, aby žaluzii vytáhla cizí osoba. Bude tak překážkou pro potenciální zloděje, kteří se pokusí o vloupání do vašeho domu.

Odolá každému počasí

Tato venkovní žaluzie české výroby je vyrobena z kvalitních švýcarských komponentů a zaručuje dlouhou životnost. Díky celokovové konstrukci bez nadbytečných textilních lanek, žebříčků či pásek a skrytému vedení v hliníkových lištách odolá těm nejnáročnějším klimatickým podmínkám. I bez údržby funguje minimálně 30 let. Zesílené lamely žaluzie Protal mají tvar písmene U a splňují nejvyšší třídu odolnosti. To znamená, že žaluzie odolá i velmi silnému větru o rychlosti až 88 km/h. Je navíc opatřena gumovým těsněním, díky kterému je dovírání lamel téměř neslyšné.

Předokenní žaluzie Protal odolá větru až o rychlosti 88 km/h | Climax.cz

Předokenní žaluzie Protal odolá větru až o rychlosti 88 km/h | Climax.cz

Žaluzie sladěná s domem

Prémiová venkovní žaluzie Protal je oblíbená také pro svůj minimalistický design. Barva lamel a vodicí lišty jsou k dispozici v 25 barevných odstínech, takže můžete venkovní žaluzii jednoduše sladit s fasádou domu nebo okenními rámy. V případě potřeby lze lamely také snadno vyměnit. Díky tomu, že jsou žaluzie vyráběny na míru, lze jejich velikost jednoduše přizpůsobit každému oknu. Jedna žaluzie však dokáže zastínit plochu maximálně o velikosti 9 m2.

Pohodlné ovládání

Žaluzie je poháněna motorem, který lze ovládat několika způsoby. Velmi snadné je ovládat žaluzie prostřednictvím nástěnného vypínače. Pořídíte-li si dálkový ovladač, můžete regulovat světlo, aniž byste museli vstávat z pohovky či terasy. A pokud jste fanouškem chytrých technologií, můžete žaluzie propojit prostřednictvím aplikace se svým tabletem nebo mobilním telefonem a stínění stahovat či vytahovat odkudkoli. A to i když se zrovna nacházíte mimo domov. Žaluzii Protal lze také zapojit do chytré domácnosti a synchronizovat ji třeba s vytápěním, osvětlením nebo bezpečnostním systémem.

Myslete na stínění včas

Pokud jste se rozhodli pro montáž venkovních žaluzií, plánujte ji s dostatečným předstihem. Vybíráte-li stínění do novostavby nebo v rámci rekonstrukce, je ideální zahrnout žaluzie už do projektu. Díky tomu vám montážní firma bude moct stínění zabudovat do fasády a celkový vzhled domu nenaruší viditelná schránka. Horní nosič včetně lamel je ale také možné schovat dodatečně pod hliníkový krycí plech.

Nevíte si rady, komu montáž předokenních rolet svěřit? Profesionálové ze společnosti Climax vám poradí s výběrem, žaluzie přijedou pečlivě zaměřit a poté je profesionálně nainstalují. Climax dodá stínění na míru každému individuálnímu projektu. Navíc na všechny své produkty poskytuje prodlouženou záruku 4 roky a nabízí také pozáruční servis. Stínění si můžete osobně prohlédnout v některém ze showroomů nebo využít online konzultace. Navštívit také můžete některou z prodejen Climax, které se nachází po celé ČR.

komerční sdělení

více na www.climax.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..