Interiér

Vychytejte mouchy a buďte v pohodě

Chcete si užít vlahý letní večer venku na kryté terase nebo doma při otevřených dveřích… a obtěžuje vás dotěrný hmyz a otravné mouchy? Nedržte černou hodinku a vsaďte na sítě, které všechno vychytají.

Otočné, posuvné i plisé… tyto všechny možnosti dnes nabízí sítě proti hmyzu. Použít je můžete jak pro klasická balkonová okna, tak velké terasové posuvné systémy, a dokonce i na kryté terasy,“ uvádí Ing. Milena Tomčíková produktová manažerka české značky VEKRA.

Mezi nejatraktivnější řešení patří varianta plisé, která se hodí jak pro klasická okna, tak velkoformátová, a dokonce i lodžie, terasy, k bazénům či zahradním altánům. Její instalace je velice jednoduchá.

Plisé síť se skládá do malého pouzdra k jedné straně okna jako harmonika, ale může být i skládaná směrem nahoru. Při jejím nepoužívání vytváří z exteriéru nenápadný malý box na boční hraně okenního rámu. U terasových oken je příjemné, že zůstává zachován bezbariérový přístup, protože spodní vodící profil pro roztažení sítě je velice nízký,“ doplňuje Tomečková.

Síťovina se vyrábí ze skelného vlákna potaženého plastem, takže je v roztaženém stavu téměř neviditelná, ale přitom pevně drží tvar a snadno se udržuje.Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ sítě, pořizujte jej přímo od vašeho dodavatele oken. Pak je totiž zaručena zcela ideální kompatibilita sítí proti hmyzu s okny. Vychytejte tedy naplno příjemný vlahý večer s potřebným osvětlením, a samozřejmě bez hmyzu a „otravné mouchy“!

www.vekra.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..