Interiér

Sprchová sedátka – zvyšte svůj komfort při sprchování

Posaďte se a sprchování se stane ještě příjemnější než kdy před tím. Sprchová sedátka RAVAK jsou bezpečná a nezničitelná, navíc mají vysokou nosnost a při sklopení zaberou pouhých 10 cm od stěny.

Sprchové sedátko OVO, čirá černá RAVAK

Konstrukce sprchových sedátek OVO je vyrobena z masivní nerezové oceli a je navržena tak, že zajišťuje nosnost až 150 kg. Sedáky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu a mají ručně opracované hrany, aby během sprchování poskytovaly příjemnou oporu při sezení. Sedátka lze opakovaně odmontovat a namontovat, díky jejich dlouhodobé životnosti se zárukou 10 let se tak stanou společníkem pro všechna vaše bydlení.

Ocenění

Za dobu svého působení se značka RAVAK dostala do hledáčku významných národních i mezinárodních soutěží. Řešení našich designerů bývají pravidelně zařazována do nominací na výroční cenu Akademie designu ČR Czech Grand Design, odborná veřejnost si jich všímá ve svých cenách (Elle Decoration Award) a v roce 2015 jeden z koupelnových konceptů (10°) obdržel i nejprestižnější cenu udělovanou na evropském kontinentu za inovativní design Red Dot 2015. Spolehněte se na design pravidelně prověřovaný odborníky.

www.ravak.cz

komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..