Interiér

Nápoje s ekologickými skleněnými brčky

K teplému a slunečnému počasí neodmyslitelně patří i osvěžující nápoje. Jak už to ale bývá, tyto nápoje jsou často podávány s plastovými brčky, která jsou neekologická a znečišťují naši planetu.

Připravte se na blížící se zákaz používání plastových brček zakoupením jejich ekologické alternativy. Kvalitní brčka vyrobená z borosilikátového skla jsou vhodná pro použití v gastronomii i u vás doma a jsou zárukou zdravého životního stylu. Materiál, ze kterého jsou brčka vyrobená, se vyznačuje nejvyšší čistotou v průmyslu zpracovávaných sklosurovin.

Borosilikátová brčka nemají omezenou životnost a nepředstavují odpad pro životní prostředí. Jsou vhodná pro mytí v myčce.

Jednoduchý design se skvěle hodí do moderních i retro interiérů. Brčka kromě domácnosti najdou uplatnění v kavárnách, barech i restauracích, kde dodají nový rozměr klasickým i míchaným nápojům.

Skleněná brčka ECO DT GLASS

DT GLASS, Skleněná brčka ECO

V nabídce má sklárna DT GLASS tři varianty, a to o průměru 7 mm, 8 mm a délkou 210 mm či s průměrem 10 mm a délkou 220 mm. Brčka lze koupit buď samostatně nebo v balení po 6 kusech.

www.darkove-sklo.com

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..