Interiér

Jak využít domácí kino na maximum

Každým rokem se zlepšují technologie, které mají za cíl zprostředkovat divákovi co nejautentičtější zážitek, stejně jako zvětšují se obrazovky, které mají celkový dojem ještě více umocnit. Přinášíme vám pár tipů, jak můžete naplno využít váš televizor a udělat si z vašeho obývacího pokoje domácí kino.

Letní kino pro všechny

Teplé letní počasí a standardně slabší filmová nabídka, nás od návštěvy kina snadno a rychle odradí. Díky nejnovějším technologiím si ovšem lze dopřát velkolepý filmový večer z pohodlí vašeho domova. Promítání v obýváku či na zahradě? Žádný problém. Nové OLED televize totiž snadno dokáží přizpůsobit svůj obraz slunečnému i velmi tmavému prostředí. Tím pádem vás již nic nebude limitovat v tom, dopřát si filmový zážitek na maximum. Stačí pouze vybrat ten správný film, připravit popcorn a filmová jízda může začít.

Cestování v bezpeční domova

Nad cestováním visí letos v létě ještě stále velký otazník. Pokud se chcete vyhnout nečekaným komplikacím spojeným s dozníváním pandemie, tak se do svých oblíbených míst můžete přenést pomocí televize. Chcete se podívat na úchvatné pyramidy v Egyptě, zažít dobrodružství v deštném pralese, nebo se potápět u krásného pobřeží Austrálie? Nové OLED televizory s podporou režimu Filmmaker Mode vám to bez problému umožní. Luxusní zvukový systém a dokonalý obraz, vyladěný podle hollywoodských měřítek vám garantuje skvělý a hlavně ryze autentický zážitek. Procestujte celý svět bez dlouhých letů, či nepříjemných tlačenic ve vlaku. Tak kam to bude?

Věrohodný festivalový zážitek

Hudba k létu prostě patří. Nasajte atmosféru těch nejlepších festivalů a koncertů z pohodlí domova. Přeneste se přímo pod pódium, na kterém hraje váš oblíbený interpret a protančete se až do rána. Moderní televizory majískvělé zvukové systémy s funkcí Dolby Atmos, který vám zajistí vskutkuexkluzivní hudební zážitek. Zvuk vás doslova „obteče“ ze všech stran a vtáhne vásrovnou do kotle. Kvalitní obraz zajistí strhující podívanou, která vám dá na chvíli zapomenout, kde jste a budete si chtít dojít pro autogram.

Pokud si chcete pořídit televizor, který vám zvládne zprostředkovat jedinečný zážitek, tak si určitě pořiďte novinku od Panasonic HZ2000. Jako jediný OLED televizor na světě podporuje Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode. Máte tedy jistotu, že obraz bude vždy v té nejlepší kvalitě. Inteligentní senzor reaguje na změnu okolního světla a dynamicky přizpůsobuje obraz pro ještě lepší zážitek. Funkce Dolby Atmos zaručí ten nejvěrohodnější zvuk, který vás doslova obklopí.

www.panasonic.com

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..