Interiér

Poznejte online prodejce nábytku Beliani

Beliani je online prodejce nábytku, kde získáte designové zboží pouze jedním kliknutím. Naším cílem je přinést moderní design za přijatelné ceny a zajistit příjemný zážitek z nakupování. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit online obchod, který nabízí širokou nabídku stylového zboží s rychlou dopravou přímo do zákazníkova domova. Nyní můžete nábytek a doplňky od Beliani nalézt v mnoha domácnostech v 18 evropských zemích.

Různorodá nabídka a unikátní design je to, díky čemu náš online obchod opravdu vyniká. Na Beliani.cz můžete najít více než 100 000 produktů z mnoha kategorií, počínaje domácím a zahradním nábytkem až po doplňky a dekorace. Naším cílem je nabízet nejlepší kvalitu za konkurenceschopné ceny, abyste si mohli snadno vytvořit perfektní a útulný domov.

Beliani - online prodejce nábytku
Beliani – online prodejce nábytku

Inspirujte se našimi stylovými nápady a vyhledávejte podle místnosti nebo stylu. Na našich stránkách můžete snadno najít nábytek do interiéru i exteriéru, kde jsme velmi pyšní na naši kolekci zahradního nábytku. Ratanový nábytek v boho stylu, stylové kovové zahradní sestavy a tradiční dřevěné stoly, židle a lehátka, máme vše!

Vyberte si pohovku a křeslo v materiálu, velikosti a barvě podle vašeho stylu, zkombinujte je s praktickým konferenčním nebo odkládacím stolkem a doplňte stylovým kobercem a stolní lampou. Nové uspořádání obýváku nebylo nikdy jednoduší.

Beliani - online prodejce nábytku
Beliani – online prodejce nábytku

Prozkoumejte naši nabídku nábytku do ložnice a objevte tu nejlepší postel pro dobrý noční spánek. Vyberte si tu správnou pro vás – dvoulůžko nebo king-size, látková, kožená, dřevěná nebo kovová, kontinentální nebo panelová… Každý si vybere! Nezapomeňte přidat kvalitní matraci pro uvolnění vašeho každodenního stresu. Udělejte si chvilku a objevte všechny naše kategorie – nábytek s úložným prostorem, koupelnové příslušenství, nábytek pro domácí kancelář, osvětlení, měkký nábytek a spoustu dekorací.

Dodatečné služby

Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou. Jsme si vědomi toho, že online nakupování může být výzva. Z toho důvodu nabízíme několik dodatečných služeb pro usnadnění celého procesu. Doručení a vrácení zboží zdarma, záruka až 5 let a naši zaměstnanci udělají vše pro zlepšení vašeho zážitku z nakupování.

Beliani - online prodejce nábytku
Beliani – online prodejce nábytku

komerční sdělení

více na www.beliani.cz