Interiér

Jak vykouzlit atmosféru venkovského domova

S interiérovou inspirací od Tchibo se čtyři stěny vašeho domova promění v nejoblíbenější a nejútulnější místo na světě. Záleží jen na vás, jaký styl upřednostníte. V nabídce najdete skandinávský, industriální i například rustikální. A právě posledně jmenovaný nás v Tchibo zaujal nejvíce.

Dlouhodobě přetrvávajícím trendem v bydlení je návrat k přírodě. Stěhujeme se na periferie měst, nebo je úplně opouštíme a hledáme domov na venkově. Tato touha být blíže věcem přirozeným, původním, vrátit se ke svým kořenům, je přirozenou reakcí na dnešní hektickou dobu a odráží se i ve vybavení domácností. A právě z těchto důvodů jsme si oblíbili rustikální čili venkovský styl evokující prázdniny u babičky, kdy nám bylo dobře a vše vonělo přírodou. Tento styl si získal velkou popularitu nejen u nás, ale i po celém světě.

foto: Tchibo

Pokud tedy přemýšlíte nad změnou interiéru a sníte o atmosféře připomínající kouzlo starých časů přinášejících klid a pohodu, rustikální styl bydlení je pro vás to pravé. Představuje propojení přírody, tradic a moderního životního stylu. A nejkrásnější na něm je, že spolehlivě zafunguje jak na chalupě či chatě, tak v městských bytech a domech.

V on-line nabídce Tchibo najdete rustikální vybavení pro celý byt počínaje předsíní, přes kuchyň a jídelnu, obývací pokoj a ložnici až po pracovnu, včetně textilních a bytových doplňků. Typickými znaky tohoto stylu jsou přírodní materiály a jejich vzájemné, harmonii vytvářející, kombinace. Dominuje dřevo, kov, sklo a textil.

foto: Tchibo

Rustikální interiér je laděný do světlých barev. Nábytek se vyznačuje řemeslnými detaily, kontrastními kovovými úchyty, polstrovanými křesly a doplňují ho textilie, které volíte podle svého vkusu. Vhodné jsou kostkované vzory, květinové motivy i pastelové barvy. Pokoj zútulní lampy s textilním stínítkem a voskové svíčky. Získáte tak teplé tlumené světlo, které pokoj příjemně zabydlí.

foto: Tchibo

komerční sdělení

více na www.tchibo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..