Stavba

Výrobce přípojných vozidel AGADOS přichází s novou řadou skříňových přívěsů

Skříňové přívěsy jsou vhodné pro soukromé použití i k podnikání. Jsou využívány zejména pro přepravu cenného, či křehkého materiálu a zboží, protože ložný prostor je uzamykatelný a zboží uvnitř je zároveň chráněno před povětrnostními vlivy. Největší výrobce přívěsů u nás, společnost Agados, rozšiřuje již zaběhlou a osvědčenou řadu skříňových přívěsů. Ať se jedná o skříňové nástavby umístěné na podvozky řady VZ s koly vedle ložné plochy do celkové délky 3,5m či velkoobjemové přívěsy do 3,5t s koly pod ložnou plochou v rozměrech dle přání zákazníka.

Skříňové přívěsy lze dodat s různým provedením interiéru. Skříň je možno upravit pro přepravu kol, s příčkami na oděvy nebo jako prodejní stánek. Provedení skříně může mít pryžové těsněnína rampěnebo dveřích. Vybrat je možno kování s integrovaným těsněním pomocí masivního hliníkového profilu na dveřích, rampě nebo boční klapce.

„Dle přání a potřeb zákazníka nabízíme i zadní dvoukřídlé dveře nebo rampu, boční výklopnou klapku, boční dveře, vnitřní osvětlení nebo úchytné prvky uvnitř skříně. Novou řadou skříňových přívěsů reagujeme na stále rostoucí nároky našich zákazníků,“ říká Petr Ostrý, spolumajitel a jednatel Agados.

Firma Agados vyrábí téměř všechno, co je možné postavit na kolech a připojit za tažné vozidlo, tedy celý sortiment 01, 02, 03, 04. Ve svém portfoliu má speciální projekty pro armádu a integrovaný záchranný systém, ale i přívěsy pro civilní přepravu. Ať je to variabilní hydraulický přívěs ADAM, základní valníkové přívěsy za auto, přepravníky motocyklů a automobilů, skříňové přívěsy nebo profesionální přívěsy s délkou přes 10 metrů. Oblíbené jsou také profesionální přívěsy na míru.

Brzděné přívěsy Agados jsou nově v základu vybaveny osvětlením s nejmodernější LED technologií ve vlastním designu AGADOS. Ta obsahuje mimo jiné dynamický ukazatel směru, trend v designu automobilového průmyslu poslední doby, nebo například neonový efekt – obrysové světlo, které má výraznou svítivost a zároveň neoslňuje ostatní řidiče.

V České republice a na Slovensku dodává výrobce produkty konečným zákazníkům prostřednictvím hobby marketů, sítě přímých prodejců, či rádi uvítají  zákazníky přímo ve vlastní podnikové prodejně ve Velkém Meziříčí. Významný segment představují rovněž flotilové prodeje. Profi přívěsy nakupují od AGADOSu také velké půjčovny, stavební a přepravní společnosti, či např. pořadatelé sportovních a zábavních událostí.

Agados je v České republice největším výrobcem přívěsů a zároveň jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 (celková hmotnost přívěsů do 750 kg a do 3500 kg). Agados ročně prodá okolo 30 tisíc vozíků. Společnost je zastoupena ve většině evropských států a na území České republiky. Polovina produkce míří za hranice. Společnost Agados nabízí přívěsy z široké palety vyráběných brzděných a nebrzděných typů různého použití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Agados zajišťuje i kompletní servis a prodej náhradních dílů i na starší typy přívěsů. Výrobou přívěsů se zabývá od roku 1992. Sídlí ve Velkém Meziříčí.

Více na: www.agados.cz

Komerční sdělení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..